VIDEO: Ondřej Malina na spovedi: Ublížil mnohým ľuďom v ringu

Zdroj: PML

Doteraz zničil každého súpera, ktorého pred neho postavili. V posledných súbojoch už ani nečakal na verdikty bodových rozhodcov a svoj osud vzal do vlastných rúk. Ondřej Malina už má v ringu PML dosť obetí na to, aby pomaly mohol zájsť na spoveď. A to teraz aj urobil.

„V poslednom období som ublížil mnohým ľuďom, urobil som mnoho jaziev,“ hovorí Malina na úvod svojej spovede. Neskôr priznáva svoje hriechy. Nevynechal ani zápas so svojím kamarátom Matoušom Kohoutom, ku ktorému sa ale veru v ringu nesprával príliš priateľsky. „Je to úžasný človek a skvelý fighter, ozajstná legenda. A ja som urobil to, čo viem najlepšie: Ubližovať ľuďom v ringu. Zlomený nos, veľa krvi a diera v hlave, koniec v druhom kole,“ pripomenul Malina, ako pred rokom vybavil ďalšieho skúsenejšieho bojovníka.

Aj tentoraz bude čeliť súperovi, ktorý má na konte viac zápasov, ale zároveň už patrí k jeho mladej, nastupujúcej generácii. S Jurajom Tuturom ale plánuje bez milosti urobiť to, čo so svojimi predošlými obeťami. „Skvelý zápasník s veľkým srdcom. Je milý, pokorný, jeden z najlepších thaiboxerov na Slovensku, ale otče, nezaslúži si to, čo ho čaká. Preto sa chcem jemu a jeho rodine ospravedlniť už dopredu, pretože ten zápas ukončím predčasne,“ avizuje neľútostný český zápasník.

Autorom ukážkového mediálneho diela je Lukáš Jirkovský. Vydarený výsledok sa na internete stretáva s veľkou chválou fanúšikov. „S nápadom prišiel Tomáš Tadlánek. Masta, ktorý video tvoril, je naozajstný profesionál. Trúfnem si povedať, že to so mnou fakt vie. Natáčanie s ním je radosť. Vzniklo niečo, čo na československej scéne thajského boxu nemá obdoby,“ teší sa hlavný hrdina Ondřej Malina.

Český bojovník sa pár dní pred vkročením do ringu cíti vo výbornej forme. Zostávajúci čas strávi vyladením detailov. „Pocity sú super, teším sa. Príprava šla až na drobné komplikácie podľa plánu. Teraz už iba nastavujem hlavu do zápasu a udržiavam sa, aby som bol oddýchnutý a mohol predviesť čo najlepší výkon,“ namotivovane hovorí Ondřej Malina.

V meste pod Hradom Matúša Čáka si zmeria sily so slovenským bojovníkom. Juraja Tuturu by zrejme malo čakať domáce prostredie. „Počas zápasov nevnímam okolie. Myslím si, že tiež budem mať v Trenčíne slušný kotol fanúšikov. Plánuje sa na mňa prísť pozrieť veľa ľudí, za čo im ďakujem,“ pokračuje 22-ročný talent z Česka.

Skĺbiť kariéru bojových športov s civilným zamestnaním nie je nič jednoduché. Ondřej Malina sa však nesťažuje: „Je to náročné, ale v práci sú veľmi benevolentní, za čo som naozaj rád. Výhradne týmto športom sa bez veľkých sponzorov, respektíve súkromných tréningov uživiť nedá. Verím však v to, že do budúcna sa mi to podarí.“

Nájde konečne pokoj vo svojej duši alebo najskôr potvrdí to, čo avizoval a pridá na svoj zoznam ďalšiu obeť? Pozrite si vydarené video z dielne PML pred postojárskym zápasom roka na domácej scéne: Malina vs. Tutura. PML 7 sa koná už túto sobotu 23. septembra v Mestskej športovej hale v Trenčíne. Lístky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk a celý galavečer sa potom bude v priamom prenose vysielať na platforme
Oktagon.tv.

Zdroj: PML, MAX MMA, autor