VIDEO: Najlacnejšia plastika nosa! Brutálny úder thajského bojovníka zbúral sociálne siete

Zdroj: X/@Beyond_Kick

Zranenia sú neodmysliteľnou súčasťou bojových športov, vidíme ich takmer v každom súboji. Nie všetky sú ale rovnaké. Niektoré sú vážnejšie a nedajú sa prehliadnuť, iné sa naopak odhalia až počas návštevy ošetrovne. Nuž, do prvej skupiny nepochybne patrí zlomenina nosa, ktorú nedávno utrpel Shayan Heydari. Brutálne zábery sa okamžite stali hitom internetu!

Iránsky zápasník sa v priebehu minulého víkendu postavil proti Por Tor Thor Petchrungruangovi. Rozdali si to v thajskom boxe a ich vzájomný duel po celom svete preslávil nevídaný spôsob ukončenia. Z veľkého víťazstva, ktoré ohúrilo bojovú scénu, sa radoval druhý menovaný.

Pokojne môžeme povedať, že pred zápasom týchto bojovníkov poznala len malá skupina fanúšikov, no teraz je všetko inak. Pričinil sa o to najmä thajský reprezentant. Blysol sa totiž jedným z najbrutálnejších úderov v histórii, keď Heydariovi bez nároku na honorár spravil obdivuhodnú plastiku nosa.

Hviezdy moment Petchrungruanga prišiel v druhom kole, keď svojho súpera zatlačil do rohu ringu. Najskôr jeho „guard“ narušil ľahkým „jabom“ a následne ho spodným hákom nekompromisne trafil. Ihneď bolo jasné, že Shayanov nos výrazne zmenil tvar. Po hrôzostrašnej zlomenine sa tak zosunul k zemi a podľa očakávaní bolo po všetkom.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@Beyond_Kick, Autor: Kamil Schreiber