VIDEO: John Fury vybuchol na staredowne! Synovho súpera chcel zbiť priamo na mieste

instagram/@gypsyjohnfury

Temperament im koluje v žilách. John Fury, otec Tysona a Tommyho, sa počas staredownu pred zápasom druhého menovaného (9-0) proti KSI (1-0) poriadne utrhol z reťaze. Situáciu dokonca musela upokojovať ochranka. „Gypsy John“ tak všektým ukázal, po kom sú jeho synovia, ktorí sa taktiež neštítia horkokrvného správania.

Sobotňajší duel v anglickom Manchestri medzi mladším boxerom zo slávnej bratskej dvojice a obľúbeným influencerom sa rozhodne nebude niesť v priateľskom duchu. Dôkazom toho bolo aj váženie a následný staredown, ktoré sa uskutočnili v naozaj netypických podmienkach. Aby sa predišlo možnému konfliktu, zápasníci boli v klietke oddelení plexisklom.

Tieto opatrenia síce zabránili priamemu fyzickému kontaktu, ale pokoj nepriniesli. Na prekvapenie všetkých, za spôsobené napätie nemohol ani jeden z aktérov ostrosledovaného súboja. Benzín do ohňa totiž prilial John Fury, ktorý vybuchol a s KSI si to chcel rozdať priamo na mieste.

Pri staredowne si Tommy Fury vymenil so svojím súperom zopár štipľavých odkazov, no to bolo z oboch strán všetko. Následne k plexisklu pristúpil milujúci otec a spravil poriadnu šou. S úmyslom rozbiť deliacu prekážku, „Gypsy John“ do nej hneď niekoľkokrát tvrdo udrel. Skúšal to nielen rukami, ale aj hlavou. Cieľ sa mu však nepodarilo splniť a situáciu po chvíli upokojila prítomná ochranka.

Zdroj: twitter.com/@DAZNBoxing, autor