Neuveriteľná premena za pár týždňov! Tommy Fury sa pochválil telom ako kulturista

Instagram/@tommyfury

Tommy Fury (9-0), brat slávnejšieho Tysona Furyho, si na sebe dal v posledných týždňoch poriadne záležať. Už v sobotu ho v Manchestri vyzve boxer KSI (1-0), proti ktorému sa pokúsi natiahnuť svoju víťaznú šnúru a žiadnu inú alternatívu si nepripúšťa. Do prípravy navyše vložil naozaj všetko, o čom svedčí aj porovnanie dvoch fotografií na sociálnej sieti Instagram.

Rodák z Manchestru si vybojoval šancu bojovať pred domácim publikom vďaka februárovému triumfu nad celebritným boxerom Jakeom Paulom (7-1). Zároveň dúfa, že počas víkendu raz a navždy ukončí pôsobenie influencerov v ringu. „To je môj tohtoročný plán. Do dvanástich mesiacov skoncovať so zápasníkmi z YouTube,” povedal v rozhovore pre Sky Sports.

Zdá sa, že bývalý účastník známej reality šou Love Island myslel tieto slová vážne. Vyzerá byť v skvelej forme a je odhodlaný pripísať si jubilejné desiate víťazstvo. Jeho náprotivok nastúpi do súboja ako výrazný outsider. Podľa portálu boxrec.com má na svojom konte len jeden zápas z roku 2019, v ktorom zdolal Logana Paula (0-1).

Svojou pripravenosťou sa Fury pochválil aj fanúšikom, keď na Instagrame pózoval hore bez. Ohúril najmä obdivuhodnou dvojmesačnou premenou. Okrem toho 24-ročnému Angličanovi rozhodne nechýba ani poriadna dávka sebavedomia. „Porazil by som ho aj po pätnástich pivách. Doslova by som celý deň mohol chodiť po baroch a aj tak ho v noci zničím. Pokiaľ proti sebe nastúpime stokrát, stokrát vyhrám,” suverénne vyhlásil.

Pochopiteľne, tieto slová neostali bez povšimnutia. „Bude to omnoho zábavnejšie, keď ho knokautujem,” s pokojom reagoval KSI, ktorého citoval britský bulvárny denník The Sun.

Zdroj: thesun.co.uk, skysports.com, autor