VIDEO: Hokejista Kincl! Na ľade stihol aj bitku s hviezdou NHL

VIDEO: Hokejista Kincl! Na ľade stihol aj bitku s hviezdou NHL

MMA zjavne nie je jediným športom, ktorý šampiónovi strednej váhy OKTAGONu ide. Patrik Kincl (27-10) tentokrát vymenil gym za zimný štadión, kam sa šiel schladiť od horúcich letných dní. Po boku hokejových profesionálov sa však ani zďaleka nestratil.

Na ľadovú plochu vykorčuľoval vo svojom rodnom meste Hradec Králové. Spoločnosť mu robili napríklad hráči tamojšieho klubu Kevin Klíma či Graeme McCormack. Nechýbal ale ani hviezdny obranca z NHL Filip Hronek. „Oktagon by si mal dávať pozor, aby ťa niekto nepodpísal. Myslím si, že Hradec zháňal silového útočníka,“ zažartoval na margo Patrika Kincla na Instagrame hráč kanadskej organizácie Vancouver Canucks. 

Aktuálny kráľ strednej divízie si vyskúšal rôzne herné situácie a zaujal aj v pozícii strelca. S pästnými výmenami v klietke už má bohaté skúsenosti, teraz však okúsil pravú hokejovú pasovačku. Do roly oponenta sa postavil vyššie spomenutý český reprezentant. „Hokej som nikdy nehral. Pred niekoľkými rokmi ma vytiahol na ľad Jiří Tlustý a celkom ma to chytilo. Potom ale do toho skočil COVID. Teraz ma zavolal Hroňas,“ povedal 34-ročný bojovník pre Nova Sport. 

„The Inspector“ vo veľkom májovom súboji zdolal večného rivala Karlosa Vémolu (35-7) na body, vďaka čomu si udržal opasok. Už čoskoro by ho mala čakať dôležitá obhajoba. Právo vyzvať ho si nedávno na Štvanici vybojoval rozbehnutý Poliak Robert Bryczek (17-5). K oficiálnemu oznámeniu miesta a dátumu konania doposiaľ neprišlo. 

Zdroj: MaxMMA.sk