VIDEO: Aj takto vyzerá príprava na odvetu storočia! Muradov týra Vémolu

Zdroj: OKTAGON MMA

Veľkolepý turnaj OKTAGON 58, ktorý vyvrcholí „odvetou storočia“ medzi Karlosom Vémolom (36-8) a Attilom Véghom (33-9-2) sa nezadržateľne blíži. Do podujatia na futbalovom štadióne v pražskom Edene zostávajú už iba dva týždne, a tak sú momentálne obaja aktéri na vrchole svojich príprav. Prvý menovaný dokonca svetu ukázal, ako tvrdo maká na tom, aby bola jeho forma čo najlepšia. Ide cez urputnú bolesť.

Samozrejme, o motiváciu majú legendárni česko-slovenskí bojovníci postarané. Nielenže víťaz získa obrovské uznanie, takisto sa rozlúči s kariérou tým najlepším možným spôsobom. „Terminátor“ a „Pumukli“ totiž už dávnejšie niekoľkokrát avizovali, že po obrovskej šou pred približne dvadsaťsedemtisíc divákmi definitívne zavesia rukavice na klinec.

Azda máloktorý odborník na zmiešané bojové umenia si teraz dokáže tipnúť, kto sa napokon bude radovať. Kurzy stávkových kancelárii síce mierne favorizujú rodáka z Dunajskej Stredy, no ten sa naposledy v profi klietke ukázal pred viac ako štyrmi rokmi v prvom vzájomnom dueli. Naopak reprezentant Reinders MMA bol po neúspešnom „zápase storočia“ naďalej aktívny. Aktuálne však má za sebou ťažkú prehru proti ďalšiemu slovenskému rivalovi Samuelovi „Pirátovi“ Krištofičovi (17-6).

Z toho dôvodu 37-ročný zápasník úplne prekopal svoju prípravu a očakáva, že 8. júna sa dočká vytúženej odmeny. V tréningovom procese mu navyše pomáha aj hviezdny Makhmud Muradov (26-8). Nuž, podľa videa, ktoré na sociálnych sieťach uverejnila samotná organizácia OKTAGON MMA, mu dáva poriadne zabrať. Karlos na „air bikeu“ ledva dýchal, ale napriek neskutočnej bolesti dokončil cvičenie.

Kvalitné vybavenie pre bojové športy nájdete na Drillex.sk!

Zdroj: OKTAGON MMA, Autor: Kamil Schreiber