UFC Fight Night: Najväčšie ťaháky skončili prekvapeniami, srbský doktor úradoval

Zdroj: UFC

Po historickej akcii UFC 300 si prestížna americká organizácia dala týždňovú prestávku, no teraz je už späť vo svojom typickom režime. V Las Vegas sa uskutočnil ďalší turnaj z edície Fight Night a bolo sa na čo pozerať. Zápasová karta ponúkla až trinásť zápasov, pričom viac ako polovica z nich skončila predčasne. Poďme sa spoločne pozrieť na tie najzaujímavejšie momenty.

Spomedzi všetkých knokautov najviac očaril ten, ktorým sa blysol Srb Uroš Medić (10-2). „Doktor“ sa chcel po novembrovej prehre vrátiť na víťaznú vlnu a podarilo sa mu to najlepším možným spôsobom. Skúseného súpera Tima Meansa (33-16-1) uspal už po dvoch minútach a deviatich sekundách. Vďaka najrýchlejšiemu ukončeniu posledného aprílového podujatia si domov odnáša aj jeden zo štyroch bonusov za výkon večera.

Ďalšie tri skončili v rukách druhokolových víťazov, konkrétne ide o Jhonataa Diniza (7-0), Bogdana Guskova (16-3) a Alexa Pereza (25-8). Tí sa taktiež zaskveli triumfom spôsobom KO/TKO, ale trvalo im to o niečo dlhšie. Poslední dvaja menovaní sa však zároveň postarali o pomerne veľké prekvapenia.

Nastupovali až na záver turnaja a postavili sa proti rebríčkovo vyššie postaveným bojovníkom. Nenahrávali im dokonca ani kurzy stávkových kancelárii. Nuž, všetkým fanúšikom predviedli krásu MMA. „Czarevitch“ si po „ground and pounde“ na svoje konto pripísal cenný skalp Ryana Spanna (21-10) a skúsený americký reprezentant zásluhou nekompromisného pravého háku nedal šancu Matheusovi Nicolauovi (19-4-1).