Som pripravený ti rozmlátiť ksicht: Magarda vyzýva obľúbený šampión Oktagonu!

Zdroj: Instagram.com/jonasshark

Bývalý šampión bantamovej váhy Oktagonu Jonas Magard (14-6) už dávnejšie vyjadril túžbu bojovať na jubilejnom Oktagon 50 v Ostrave. Teraz sa mu prihlásil veľmi zaujímavý súper a rovnako bývalý šampión Oktagonu, ktorý nedávno prestúpil do spomínanej divízie.

Reč je o Matem Sanikidzem (10-2), ktorý sa vzdal svojho titulu v perovej váhe kvôli prestupu do nižšej váhovky, v ktorej by rád vyzval aktuálnu jednotku Jonasa Magarda. Ten na svoje sociálne siete pridal príspevok, v ktorom jasne vyjadril svoju túžbu bojovať v decembri: „Som hladný! Pripravený na december. Kto je ďalší, Oktagon MMA?“

Na príspevok reagoval Sanikidze, ktorý rovnako prejavil záujem bojovať v Ostrave a rodákovi z dánskeho Randersu poslal jasný odkaz. „Drž si palce a pomodli sa za svoju dušu. Som pripravený ti 9. decembra rozbiť ksicht. Buď odvážny a potvrď zápas, alebo maj strach a navždy zostaň v rebríčku druhý. Bantam má nového kráľa,“ zakončil gruzínsky bojovník.

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať, no v tomto prípade bola veľmi stručná. „Navždy budeš zbabelec a nikdy kráľ. „ Diskusiu dvoch bývalých šampiónov zakončil Mate s tým, že ho veľmi rozosmialo počuť slová ako zbabelec alebo strach práve od jeho potenciálneho súpera. „Tak dokáž, že si chlap a ja len zbabelec. Dokáž to! Povedz áno ty malá ryba.“

Oktagon zatiaľ zápas nepotrvrdil, no rozhodne by šlo o skvelé doplnenie už teraz nabitej karty turnaja, ktorý sa odohrá 9. decembra. V Ostrave sú zatiaľ potvrdené dva titulové zápasy a to medzi Keitom (11-1) a Samsonidsem (10-2) v perovej váhe a Buchinger (41-8) si to rozdá s Paradeiserom (17-8) o šampióna ľahkej váhy.

Zdroj: Instagram.com