Šampióna UFC doma zaskočila nemilá návšteva: Mierili na mňa brokovnicami!

Zdroj: Instagram/@sugasean

Sean O’Malley (18-1) je od augusta 2023 kráľom bantamovej divízie najprestížnejšej MMA organizácie. S veľkými úspechmi ale prichádza aj zvýšený záujem zo strany fanúšikov či hejterov. Nebezpečná je najmä druhá skupina, ktorá vie slávnym bojovníkom poriadne zavariť. Na vlastnej koži sa o tom teraz presvedčil aj spomínaný 29-ročný americký reprezentant.

Po marcovej obhajobe titulu proti Marlonovi Verovi (23-9-1) si „Suga“ užíva voľné chvíle a nezabúda pritom ani na svojich verných podporovateľov. Jedného dňa sa preto rozhodol, že spustí živé vysielanie, počas ktorého odpovie na viaceré otázky širokej verejnosti. Jeho večer však nabral nečakaný spád. Skončil v rukách orgánov činných v trestnom konaní.

Obvinenie zo zabitia rodičov!

Hoci sa O’Malley v žiadnom prípade nedopustil protiprávneho konania, stal sa obeťou takzvaného „swattingu“. Ide o zábavku, ktorej cieľom je na nič netušiacu osobu falošne zavolať políciu. Samozrejme, je to veľmi nebezpečné a navyše ilegálne. Strach pri tomto výstrelku neobišiel ani rodáka zo štátu Montana.

„Streamujem a asi po hodine a pol vidím, ako mi po ceste letí z**raný policajt. Vykukol som teda z okna, aby som sa pozrel. Veď možno boli policajti zaneprázdnení niečím iným,“ začal Sean s opisovaním nepríjemnej situácie vo svojom podcaste TimboSugarShow a ďalej pokračoval: „Následne ale počujem zo zvončeka, že mám vyjsť s rukami nad hlavou. Pochopiteľne, spravil som to. Človek nikdy nevie, čo sa stane. Mierili na mňa brokovnice a pušky asi od štyroch rôznych policajtov. Hovoril som si iba, že musím poslúchať.“

Aby toho nebolo málo, hviezdny zápasník UFC nastúpil do policajného auta. Nemohol tomu uveriť. Vôbec nerozumel tomu, čo sa stalo, no podľa slov strážcov zákona zabil svojich rodičov: „Mysleli si, že v dome bol aktívny strelec. Ja som im však povedal, že som sa len hral a streamoval. Napokon vysvitlo, že policajti dostali telefonát o streľbe a dvoch mŕtvych ľuďoch,“ prezradil „Suga“ záver šokujúceho príbehu.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@ParryPunchNews, TimboSugarShow, Autor: Kamil Schreiber