Oficiálna štartová listina PML 7 je zverejnená

Zdroj: PML

Najskôr tri veľké lahôdky v podobe trojice titulových zápasov, následne pribúdali aj ostatné súboje, ktoré sľubujú povestný ohňostroj a festival tvrdých prestreliek. Ako vyzerá kompletná karta turnaja PML 7?

Hlavným zápasom večera bude práve stret o titul majsterky sveta WMC. Monika Chochlíková bude ako úradujúca svetová šampiónka obhajovať svoj opasok proti aktuálnej majsterke Európy, Talianke Magdalene Pircher.

Do pozície hlavného predzápasu bol nasadený veľmi atraktívny česko-slovenský súboj, ktorý je nazývaný aj postojárskym zápasom roka na našej scéne. Jeden z dvojice Ondřej Malina a Juraj Tutura sa stane historicky prvým šampiónom PML vo váhe do 80 kilogramov.

A v hre nebude „iba“ opasok, ale aj miestenka na slávnom thajskom štadióne Rajadamnern v Bangkoku. Šampióni PML sa totiž vďaka spolupráci s organizáciou Rajadamnern World Series kvalifikujú na tento ikonický štadión. 

Rovnaká miestenka tak čaká aj na ďalšieho šampióna, ktorým sa stane víťaz duelu medzi Rastislavom Klimáčkom a Leonardom Borákom. Táto dvojica bojuje o pás vo váhe do 60 kg.

A zvyšok nabitej štartovky rovnako stojí za to. Úspechmi ovenčený trenčiansky pitbull Lukáš Mandinec v úvode tohto roka získal európsky titul, ale teraz si oddýchne od titulových súbojov na 5 kôl. Na domácej pôde ho preverí Tamasz Birics, ktorý je náhradou za pôvodného súpera, ale Mandinec má Biricsovi čo vracať. Obaja sa už v ringu stretli pred 7 rokmi a zvíťazil vtedy práve maďarský bojovník.

Hlavnú kartu otvoria dva veľké talenty. Mladíci Adrián Ertel a Filip Kotrus už sa raz v ringu PML ukázali a boli z toho pekné výhry. Na víťaznej vlne ale bude po tomto turnaji pokračovať len jeden z nich. Presadí Ertel svoju obávanú silu alebo Kotrus ukáže, aké tvrdé rany vie rozdať on sám?

A aj karta predzápasov má veľký potenciál, veď napríklad debut v PML tu zažije vychádzajúca hviezda z OFA gymu Jacob Mikula, ktorého privíta skúsený matador Jakub Dobiaš. 

Skúsenosti verzus mladícka dravosť, to bude aj motív ďalšieho zo zápasov. Lukáš Cvecho už má v ringu čosi odboxované, ale Jan Holec má predsa na konte viac ako dvojnásobný počet profesionálnych zápasov. 

Ďalším ženským súbojom na karte PML 7 je stret Lucie Neaguovej a Ivety Srncovej. Srncová vlastne tiež patrí medzi zápasníkov, keďže pochádza z Trenčína, avšak momentálne žije a trénuje v Holandsku. 

A medzi prvými zápasmi nájdeme aj duely Kučera vs. Strapko a Vašič vs. Kríž. Celý galavečerom otvorí jediný duel podľa pravidiel K1, stret Ďuriš vs. Košarek. A úvod karty sa bude zdarma vysielať aj na youtube organizácie PML.

Stále ale môžete byť na podujatí priamo na mieste. Lístky na PML 7 v Trenčíne sú v predaji v sieti Predpredaj.sk. Celý galavečer sa potom bude v priamom prenose vysielať na platforme Oktagon.tv.

Zdroj: PML