PML prichádza s unikátnym projektom! Nový impulz pre thajský box, ktorý môže mať extrémny dopad

Zdroj: PML

Na Slovensko znova prichádza ten najlepší thajský box. Organizácia Professional Muaythai League sa vracia na scénu už 23.9. v Trenčíne.

Posledný turnaj v Trenčíne priniesol fantastickú šou a hneď 6 zápasov bolo ukončených pred časovým limitom. Vypredanú Mestskú športovú halu dostali do varu viaceré knokauty. Atraktívne súboje sľubuje aj PML 7, ktorá sa bude konať 23.9.2023 v Trenčíne.

Kvalitná postojárska organizácia sa vráti práve do mesta, ktoré právom považuje za svoju domácu pôdu. Diváci sa môžu tešiť na titulové zápasy a to nie je všetko. Medzi zakladateľmi projektu figuruje meno Tomáša Tadlánka, ktorý je trénerom a zakladateľom Victory Gym Trenčín, kde vychoval svetovú šampiónku Moniku Chochlíkovú, ktorá sa predstavila aj v Oktagon MMA, či svetového šampióna Lukáša Mandinca. PML prináša na česko-slovenskú scénu prevratný projekt, ktorý bude prepojený s mäkkou tohto športu!

Organizácia spája svoje sily s najslávnejším a najstarším Muaythai štadiónom na svete, Rajadamnern stadium. Na tomto štadióne sa konajú zápasy už od roku 1947 a iba nedávno tam získala triumf Monika Chochlíková. Bojovníci vďaka tejto spolupráci dostanú príležitosť, aká nemá obdobu.

Na karte PML 7 sa teda budú konať súboje, ktorých víťazi dostanú možnosť zápasiť na štadióne Rajadamnern, konkrétne na jednom z podujatí RWS alebo Rajadamnern Knockout.

Pred bojovníkmi preto stojí životná šanca. „Myslím si, že vďaka tomuto bude motivácia zápasiť na podujatí PML pre každého zápasníka ešte väčšia. Takmer každý thaiboxer sníva o tom, že raz bude môcť zápasiť na tomto legendárnom štadióne. A vďaka tejto spolupráci PML a Rajadamnern sa im to môže splniť!“ hovorí promotér PML Tomáš Tadlánek.

Spolupráca s ikonickým štadiónom je na našej scéne skutočne prevratná. Rajadamnern je pojem, ktorý má medzi fanúšikmi, bojovníkmi i celou scénou obrovskú váhu a prestíž.

Podľa Tomáša Tadlánka je to naozaj unikátna záležitosť. „Pre mňa ako organizátora je toto jedna z najväčších spoluprác, aké na česko-slovenskej Muaythai scéne vznikli. Som nadšený, že sa nám podarilo dotiahnuť projekt Road to Rajadamnern na PML a na našu scénu, vďaka čomu naši thaiboxeri môžu dostať šancu bojovať na najslávnejšom a najstaršom štadióne thajského boxu, Rajadamner štadióne v Bangkoku,“ dodal.

Zdroj: Tlačová správa MaxMMA.sk