Novotný na margo Humburgera: Zaslúžil by si posunúť sa!

Zdroj: Instagram/@h_a_m_b_a_c_official

Patrí medzi najväčšie talenty českej bojovej scény. Čerstvý šampión strednej váhy Dominik Humburger (7-0) sa každým zápasom dostáva do čoraz väčšej pozornosti. K profesionálnemu vojakovi zápasiacemu pod hlavičkou RFA a KSW sa nedávno vyjadril aj spolumajiteľ konkurenčnej organizácie Oktagon MMA Ondřej Novotný.

Sedem profesionálnych zápasov, sedem víťazstiev, päť ukončení pred limitom. To je sľubná vizitka, ktorou sa môže pochváliť Dominik Humburger. Talentovaný bojovník si na začiatku júna vybojoval opasok strednej váhy RFA, keď si s Robertom Maciejowskim poradil jednomyseľným rozhodnutím na body. Dva duely už absolvoval aj v poľskej KSW, ani tam zatiaľ nenašiel premožiteľa.

Množstvo otázok smerujúcich k profesionálnemu vojakovi dostal v najnovšej časti relácie MMA Letem světem Ondřej Novotný. „Je veľmi zaujímavý prospekt, ktorý by si zaslúžil posunúť sa. Pretože zápasiť pred tristo ľuďmi… Možno je čas na nejaké zaujímavejšie výzvy pred početným publikom. Toto všetko by mu mohlo priniesť sponzorov, peniaze a pozornosť. Dominik je rozhodne zaujímavý chlapec,“ zamyslel sa spolumajiteľ organizácie Oktagon MMA.

Zdroj: MMA Letem světem, autor