Magard tvrdí, že Sanikidze je dieťa: Keita ho zničí, bude to horor

Zdroj: instagram.com/jonasshark

Dlhotrvajúci spor si konečne vyriešia v klietke na obľúbenom ostrove v hlavnom meste Česka. Pražská Štvanica prinesie očakávaný titulový zápas perovej divízie medzi Loseneom Keitom (11-0) a Matem Sanikidzem (9-2). Ku konfrontácii šampiónov sa vyjadril aj ďalší držiteľ opasku – kráľ bantamovej váhy Jonas Magard (15-5).

Duel medzi gruzínskym bojovníkom Matem Sanikidzem a neporazeným Belgičanom Keitom sa na rad dostane počas sobotného večera. V Prahe sa predstaví aj „Shark“ Magard. Toho v piatok čaká v súboji o opasok nepríjemný Lima. Dánsky šampión sa ale vyjadruje k titulovému duelu, ktorý bude sledovať ako divák. „Keita to dieťa na 100 percent zničí,“ povedal Dán vo video odkaze.

„Bude to hororové predstavenie,“ uvádza Jonas, ktorý si v poslednej dobe s Keitom očividne veľmi sadol. Mate naposledy nastúpil na turnaji Oktagon 37 v Ostrave, kde zdolal Jakuba Tichotu. Predtým sa mu podarilo poraziť aj Davida Moona a Aleksandera Kolontaya. „Mal dosť času sa dobre pripraviť. Bude to medzi nimi tvrdý zápas. Úprimne, Keita je jednoducho príliš silný,“ myslí si Magard.

„On je trochu iné zviera, je to absolútna beštia. Preveril ma naozaj skvele, spoznal som jeho povestnú výbušnosť,“ smeje sa Magard, ktorý mal nedávno možnosť zatrénovať si s mužom, na ktorého zatiaľ nikto v kariére nenašiel recept. Aktuálne skóre Keitu predstavuje 11 zápasov – 11 výhier – 0 porážok. Počas cesty na vrchol organizácie Oktagon MMA porazil mená ako Karol Ryšavý, Rony Paradeiser, Jakub Tichota či Ivan Buchinger. Práve druhý menovaný by si s Belgičanom rád strihol odvetu.

Zdroj: Oktagon MMA, autor