Logan Paul vyzval hviezdu UFC: Chce byť na karte s Muskom a Zuckerbergom, výplatu nechce!

Logan Paul (zdroj: IG/loganpaul)

YouTuber, wrestler a boxer Logan Paul má smelý plán. Aktuálne sa starší z bratov Paulovcov nechal počuť, že by chcel nastúpiť v najväčšej MMA organizácii na svete. Dokonca si vybral aj turnaj a súpera.

Logan Paul sa s myšlienkou vstupu do UFC pohráva už dlhšie. Aktuálne to vyzerá, že našiel vyslovene ideálne podujatie na svoj debut v tejto organizácii. „Ak mám byť uprimný, načrtol som si to. Vnútorne som si to načrtol a vybral, chcem, aby sa to udialo. Ak sa udeje zápas Elona Muska s Markom Zuckerbergom, chcem na tej karte debutovať v UFC. Budem bojovať zadarmo, nech výťažok ide na charitu,“ rozhovoril sa muž, ktorého na Instagrame sleduje takmer 26 miliónov ľudí.

Meranie síl medzi Muskom a Zuckerbergom nevyzerá nereálne. Obaja sú ochotní tento zápas absolvovať, idea sa páči aj prezidentovi UFC Danovi Whiteovi. A proti komu by Logan Paul pri svojom debute v MMA mohol bojovať? „Vy viete, koho chcem vyzvať. Keďže ten pseduodrsňák Andrew Tate so mnou bojovať nechce, dajte mi Paddyho Pimbletta. Chcem nastúpiť proti Paddymu The Baddymu. Keď netrénuje vyzerá ako vzducholoď, keď robí váhu, je maličký. Nech príde do mojej váhovky a tam ho zmlátim,“ sebavedomo tvrdí Logan.

Paul vidí svoj možný debut na karte s Muskom a Zuckerbergom reálne. „Budú musieť tú kartu naplniť. Preto sa ponúkam, pretože ten ich zápas bude úbohý. Bez urážky, bude to prvotriedna šou, ale športový výkon bude o ničom. Sledujte, ako udiera niekto, kto udierať nevie. Stačí si pozrieť môj prvý zápas,“ dodal.

Zdroj: MMA Fighting, autor