Zápas, ktorý nikto nečakal: Česká hviezda sa predstaví na jedinečnom podujatí!

RFA.

Na špeciálnom turnaji sa stretnú výnimoční zápasníci. Popredná poľská organizácia KSW si vo februári pre fanúšikov bojových športov pripravila hneď niekoľko prekvapení, ktoré postupne predstavuje. Na turnaji s podtitulom Epic sa napríklad v ringu stretnú dve ikony MMA a boxu, a to Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek. Po pondelku vieme, že sa galavečeri ukáže i elitný český zápasník.

Ako v pondelok podvečer informovala organizácia KSW na svojich sociálnych sieťach, v fanúšikovia v Gliwiciach uvidia aj ďalší zaujímavý súboj v postoji, a to medzi Michałom Królikom a Václavom Sivákom. Duel sa uskutoční v oktagone v malých MMA rukaviciach, avšak pod pravidlami thajského boxu.

O tom, že pôjde o atraktívny stret svedčia skúsenosti a úspechy oboch bojovníkov. Zatiaľ čo český reprezentant drží titul vo WAKO tak v amatéroch ako aj medzi profesionálmi, je šampiónom RFA, no rovnako sa mu darilo i v boxe, kde si siahol na majstrovský pás. Nemenej úspešný je i Poliak, ktorý je národný šampión v thajskom boxe, viacnásobný majster Poľska a majster sveta v K1.

Turnaj KSW Epic sa uskutoční 24. februára. Zaujímavosťou je tiež fakt, že okrem postojárskych duelov sa fanúšikovia môžu tešiť na mini turnaj v poloťažkej váhe medzi štvoricou bojovníkov: Rafał Haratyk, Marcin Wójcik, Kleber Silva, Damian Piwowarczyk.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk