Kincl učinil dôležité rozhodnutie o svojej budúcnosti: Prichádza deň zúčtovania?

Písal sa rok 2018, kedy sa naplnená O2 arena tešila na duel medzi Karlosom Vémolom a Patrikom Kinclom. Aj keď Patrik na body prehral, svojho súpera potrápil a bol skutočne blízko k dosiahnutiu priaznivého výsledku. O 4 roky neskôr sa celý československý MMA svet tešil na odvetu, aj vďaka ktorej prišiel Patrik Kincl do organizácie Oktagon.

Tá sa však na turnaji Oktagon 38 neudiala a kvôli Karlosovým zraneniam to vyzeralo tak, že týchto dvoch borcov proti sebe bojovať už ani neuvidíme. Vémola však bude aj s lekárskym povolením späť skôr ako sa očakávalo. Jediným faktorom, ktorý mohol tentokrát zápasu zabrániť, bola Patrikovi účasť v Tipsport Gamechangeri.

Rodák z Hradca Králové však učinil dôležité rozhodnutie a nakoniec uprednostní veľkú odvetu. Cití, že práve teraz sa nachádza v skvelej forme a túži po odplate. Tá sa môže uskutočniť už 20.5 v O2 aréne. „Ťažká voľba to skutočne bola, ale potom ako som si dal na stôl všetky argumenty, tak som sa rozhodol pre odvetu. Je to taká trochu emočná záležitosť, ale chcem to mať už uzavrené“ vyjadril sa Patrik Kincl pre kaocko.cz.

K celej situácii sa vyjadril aj Karlos Vémola, ktorý takéto rozhodnutie vraj očakával. „Dokazuje to, že českému MMA naozaj rozumiem a je to presne to, čo som od začiatku hovoril. Ja som gamechanger pre každého zápasníka a od začiatku som nepochyboval o tom, že ležím Kinclovi v hlave natoľko, že pôjde radšej so mnou“ tvrdil podľa isport.cz Karlos.