Kincl páli ostrými do Shema Rocka: Je to krysa, ktorá sa hrá na McGregora!

Český šampión strednej váhy Patrik Kincl (27-10) hodnotí turnaj OKTAGON 48. V Manchestri bol súčasťou tímu ako Jakuba Bahníka (9-4), tak aj Jaroslava Pokorného (16-10). „Inspektor“ však vôbec nebol s dianím v Anglicku spokojný. „Jubox“ totiž do zápasu nenastúpil pre zranenie, „Bahňas“ v klietke vydržal iba 25 sekúnd, keď po ilegálnom kope Akonnea Wanlissa (7-2) musel odstúpiť.

Kincl, ktorého 29. decembra 2023 čaká titulová obhajoba na OKTAGON 51 v Prahe proti Vlastovi Čepovi (12-2), hodnotil dianie v manchesterskej AO Arene v rámci živého vysielania na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Žiaľ, tento výlet do Manchestru nám nevyšiel. Jubox do zápasu po vážení ani nenastúpil, dostal roundkick, ktorý mu pohol rebrom. Na jednej strane, staredowny chápem, ale hodiť niekomu takúto kopačku v najdebilnejší moment, keď to ten druhý nečaká a chudne, nie je nič príjemné,“ rozhovoril sa aktuálny šampión váhovej kategórie do 84 kilogramov.

Shem Rock je krysa

„Pokorný bol nastavený na zápas, mal za sebou skvelú prípravu, chcel nastúpiť, ale odo mňa a Ondru Fialu prišlo volanie po tom, aby zápas zrušil. Dôvodom bol fakt, že štart neodporučl doktor. Jeden úder a bolo po fighte. Skúšali sme to, ale nešlo to. Shem Rock je krysa, ktorá sa hrá na Conora McGregora. Ale nemá schopnosti, toto bolo za hranou,“ oprel sa do miláčika britských tribún, ktorý svojím správaním rozhneval aj majiteľov organizácie OKTAGON MMA.

Kincl potom prešiel k zápasu Jakuba Bahníka, ktorý vyzval domáceho Akonnea Wanlissa. Toto meranie síl však bolo ukončené po 25 sekundách. „J3DI“ pri naskočenom kolene trafil českého borca nešťastne do rozkroku. „Videli sme, že to nebol úmysel, je to ale dosť nepríjemné. Berieme to dosť vážne, pred pár rokmi sme v gyme mali chalana, ktorý na zahraničnom kempe dostal podobnú kopačku. Žiaľ, prišiel o jednu z najcennejších mužských vecí,“ vysvetľuje „Inspektor“ rozhodnutie, prečo „Bahňas“ v dueli skončil.

Zdroj: MaxMMA.sk, autor JV