Karlos Vémola túži po zápase na konci roka, vyzýva tri mená: Pirát s expresnou odpoveďou!

Zdroj: OKTAGON MMA

Po expresnom bratislavskom knokaute dostal rýchlo chuť na ďalší zápas. Karlos Vémola (36-7) je známy tým, že nepozná odpočinok a keby mohol, zápasí aj každý mesiac. Vytúženej trilógie s veľkým rivalom Patrikom Kinclom (27-10) sa na konci roka nedočká, no o účasť na turnaji OKTAGON 51 stojí napriek tomu. 

Ikonický bojovník domácej scény vzal situáciu do vlastných rúk. „Hľadáme obeť do O2 Areny. Nejaké nápady? Niekto sa hlási?,“ napísal na Instagram a označil troch potenciálnych konkurentov. „Terminátor“ si vzal na mušku Samuela Krištofiča (16-6), Stephana Putza (22-5) a v neposlednom rade Michala Materlu (33-9). 

Na reakciu príliš dlho čakať nemusel. S odpoveďou sa veľmi rýchlo prihlásil prvý menovaný. „Ak mám s niekým zápasiť na Silvestra, tak určite Karlíto. Tam sú veci ešte nedoriešené. Čo vy na to?,“ pýtal sa svojich priaznivcov obľúbený „Pirát“.

Práve alternatívy tejto konfrontácie sa chytili fanúšikovia najviac a sociálne siete boli behom niekoľkých hodín zaplnené. Meranie síl medzi touto dvojicou by si chcela pozrieť veľká časť nadšencov bojových športov. „Priatelia, veľa reagujete na Karlosovu teoretickú výzvu. Teší ma, že vás to baví a nenecháva chladnými. Tento zápas je v hre už naozaj dlho, takže tomu rozumiem. Je však nutné zachovať pokoj a rozvahu. Zatiaľ nemám žiadnu oficiálnu ponuku. Nikto z kompetentných osôb sa mi neozval,“ krotil emócie 34-ročný slovenský bojovník. 

Veci sa začali diať až príliš rýchlo na to, aby už organizácia stihla reagovať. Či sa o tomto dueli naozaj začne rokovať zistíme až v nadchádzajúcich dňoch. „Baví ma to a som rád, že vás to baví tiež, ale je tu ešte dosť otáznikov, ktoré je potrebné doriešiť. Zatiaľ sa nič konkrétne nerieši. Teda z mojej strany nie. Nie som proti, ale zatiaľ nemám nič v ruke,“ objasnil celú situáciu víťaz druhej série reality šou OKTAGON Výzva. 

Zdroj: MaxMMA.sk