Frayer Flexking zbil moderátora Telerána: Dá ľuďom, čo chcú vidieť?

Flexking vs Štrba (zdroj: Fight Night Challenge)

Slovenský raper Frayer Flexking má za sebou tretí boxerský zápas a opäť z neho odchádzal ako víťaz. Na podujatí Fight Night Challenge 5 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave pred limitom ukončil influencera Adama Štrbu. Moderátor markizáckeho Telerána sa následne prihovoril ľuďom cez svoj Instagram.

Väčšina zápasov galavečera FNC 5 končila až na body, ale Frayer Flexking, civilným menom Adreas Stolárik, nenechal vo svojom treťom boxerskom vystúpení nič na náhodu. Adama Štrbu, instagramového influencera a moderátora Telerána, zdolal pred limitom v druhom kole na TKO. „Rešpekt súperovi za to, že tento zápas zobral. Ďakujem všetkým za podporu. Predovšetkým Miroslavovi Cingelovi, bez teba by to nebolo možné,“ povedal slovenský raper po úspešnom dueli a vzdal hold svojmu trénerovi.

Flexking stúpa, ale ide na to postupne

Flexking nie je v rámci Fight Night Challenge nijakým nováčikom. Na konte už má triumf nad hudobným kolegom Čis Tým a taktiež nad účastníkom reality show a influencerom „Baronom“. Fanúšikovia by radi videli, aby Stolárik nastúpil proti Erikovi Tresorovi. Medzi oboma dlhodobo panuje zlá krv a ich možné meranie síl sa skloňuje už dlhší čas. „Mohli ste vidieť, ako to vyzerá, keď niekto ide do prvého zápasu a niekto do tretieho, je tam rozdiel. Viem, že veľa z vás by chcelo vidieť ako dostanem, ale dajme mi ešte čas, nech natrénujem,“ hovoril Flexking priamo v ringu.

Zápas s Tresorom určite chce, ale Erik je oproti nemu značne skúsenejším boxerom a Flexking nechce riskovať športovú hanbu, ktorej sa môže vyhnúť. Je takmer isté, že ho v rámci FNC ešte uvidíme a zrejme to bude hneď v budúcom kalendárnom roku. A čo Adam Štrba, pre ktorého to bola boxerská premiéra? „Mrzí ma to, všetci ste to videli. Dva mesiace tréningu mi nestačili, nechal som tam, čo som v sebe mal. Rozhodca to odpískal, lebo videl, že asi nie som úplne kompletný,“ uviedol 23-ročný člen TV Markíza.

„Mrzí ma to. Mal som v príprave veľmi veľa problémov. Časom možno poviem aj aké.. Ale nie teraz, idem sa zabaviť, zapiť neúspech, možno len roztancovať neúspech. Ďakujem vám za to, že ste mi držali palce,“ zakončil Štrba. Viacero jeho kolegov z influencerského prostredia sa domnievalo, že rozhodca ukončil zápas predčasne a uškodil mu. Zábery z duelu ale jasne pojednávajú o tom, že Adam mal značné problémy a ak by box pokračoval ďalej, mohlo to skončiť zranením a ohrozením zdravia.

Zdroj: MaxMMA.sk, autor JV