Definitívny verdikt je tu! Rozhodol sa šampión Kincl pre OKTAGON alebo KSW?

Zdroj: OKTAGON MMA

Ihneď po tretej úspešnej obhajobe titulu v strednej váhe na marcovom podujatí OKTAGON 54 sa začalo špekulovať, kam povedú ďalšie kroky Patrika Kincla (28-10). S česko-slovenskou organizáciou totiž najdlhšie vládnucemu šampiónovi kontrakt vypršal a záujem o jeho služby mali viacerí konkurenti vrátane poľského KSW. Na rozhodnutí si preto dal poriadne záležať. Po dlhom čakaní však konečne poznáme definitívnu odpoveď!

„Inspektor“ sám priznal, že vo veku 34 rokov pôjde zrejme o jednu z jeho posledných zmlúv a nesústredil sa len na to, čo by najviac vyhovovalo jemu, no rovnako prihliadal na svoju milovanú rodinu. Dôkladne zvážil všetky možnosti. Nuž, jeho finálny verdikt napokon poteší azda každého domáceho priaznivca – Patrik Kincl zostáva v OKTAGON MMA! Na sociálnych sieťach o tom informovala samotná organizácia.

Hoci rodák z Hradca Králové týmto dlhým rozhodovaním poriadne napínal svojich verných podporovateľov, trpezlivosť sa im vyplatila. Naplno ukázal, že žlto-čierna vlajka je pre neho srdcovou záležitosťou a naďalej chce byť najväčšou hviezdou našej bojovej scény. Ešte síce netušíme, s kým sa najbližšie stretne v klietke, no opasok bude s určitosťou obhajovať na veľkolepej júnovej akcii v pražskom Edene.

Uzatvorenie novej dohody so zástupcom All Sports Academy je veľkou udalosťou aj pre samotné vedenie OKTAGONu. Zvládnuť dlhé a náročné vyjednávania rozhodne nebolo jednoduché, ale konečný úspech organizácii určite len pomôže. Navyše to možno považovať za ďalší dôkaz, že „cirkus“ Pavla Nerudu a Ondřeja Novotného patrí medzi absolútnu svetovú MMA špičku.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Prečítajte si tiež

OKTAGON 56 Birmingham: Výsledky

Zdroj: OKTAGON MMA, Autor: Kamil Schreiber