David Kozma v Clash of the Stars? Vankúšovú bitku by som si strúhol…

Zdroj: Instagram.com/david.pinkpanther.kozma

Aj keď mnoho českých a slovenských MMA zápasníkov organizáciu Clash of the Stars skôr odsudzuje, stále sa nájdu aj takí, ktorí na ňu nedajú dopustiť. Medzi nich patrí aj bývalý dlhoročný šampión Oktagonu David Kozma (32-12). Ten sa v minulosti niekoľkokrát vyjadril, že rád sleduje a navštevuje turnaje spomínanej organizácie a najnovšie sa k nej vyjadril aj v Nejlepší PODCAST s Mr. Kubelíkom.

V podcaste sa stretli traja veľmi známi a úspešní bojovníci – Patrik Kincl, David Dvořák a David Kozma. Trojica sa vyjadrila hneď k niekoľkým témám, medzi ktorými nechýbal ani názor na Clash of the Stars. Dvořák sa k organizácii príliš pozitívne nevyjadroval, Kincl začína čoraz častejšie sledovať ich zápasy a najväčším fanúšikom je jednoznačne David Kozma.

Moderátor sa teda spýtal, či ho v tejto organizácii niekedy uvidíme bojovať. „To neviem, ale ja som fanúšik a častý hosť ich galavečerov. Zatiaľ som zmeškal iba jeden. Baví ma všetko okolo Clashu. Neporovnavám ho s Oktagonom a inými organizáciami, ale skôr to beriem ako cirkus. Má to na starosti Tomáš Le Sy, s ktorým sme kamaráti z Karvinej a máme aj mnoho spoločných priateľov, s ktorými sa tam vždy stretneme. Aj kvôli tomu tam chodím. Je možné, že ak by to neorganizoval on, tak by som tam nechodil“.

David sa nakoniec vyjadril aj konkrétnejšie. „Nejakú vankúšovú bitku by som si tam pokojne strúhol. Ondřej Novotný by ma asi nepustil, on nie je príliš veľký fanúšik,“ zakončil Kozma.

Zdroj: YouTube.com