Boxerský svet zasiahla smutná správa: Zomrel legendárny slovenský športovec

Zdroj: Pexels

Slovenskú scénu bojových športov zasiahla strašná správa. Československá boxerská legenda Imrich Parlagi nás 27. marca 2024 navždy opustil. Na sociálnej sieti o tom informoval Mestský športový klub Vranov nad Topľou.

Známy športovec sa preslávil hlavne svojimi rýchlymi rukami, vďaka ktorým dominoval vo vtedajšej federálnej lige. “Nech odpočíva kamarát. Veľa som s ním zažil v Loky Košice ako dorastenec a v najväčšej sláve boxu vo Vranove. Bol to Pán boxer,” napísal v komentároch Rado. „Posledná rozlúčka s rodinou, priateľmi a verejnosťou prebehne vo Vranove nad Topľou v Dome smútku na Mlynskej ulici v utorok 2. apríla 2024 od 14.00 h,“ oznámil klub v príspevku.

V roku 2014 Slovenskom otriasla správa, že mu jeho kamarát vojenským nožom podrezal hrdlo, uviedol portál Regiony.sk. „Bavili sme sa asi o priateľke, nie som si ale istý. Zrazu, proste z ničoho nič sme sa pohádali, chytili sme sa. Napadol ma nožom a už to bolo,“ prezradil pred rokmi detaily hrozivého incidentu. Svedkovia, ktorí boli pri incidente, okamžite zavolali záchranku, čo mu zachránilo život. Parlagi aj napriek tomu svojho priateľa ďalej bránil: „Nikdy nebol agresívny, aspoň sa mi zdalo, že nebol. Asi sme vypil viac než sme mali a tak zareagoval ako zareagoval.“

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent