Bojovník UFC má na neho netradičnú požiadavku pred zápasom. Buffer reaguje: Odpoveď je…

Yahoo Sports.

Jednou z nezameniteľných vecí spojených so zmiešanými bojovými umeniami je vyhlasovanie zápasníkov pred zápasom. V tomto smere by ste iba ťažko hľadali niekoho, kto má v tomto tak silné renomé ako Bruce Buffer. Dlhoročný uvádzač súbojov UFC s notorickou známou hláškou „It’s time“ je dnes legendou, ktorý dodáva duelom špeciálny náboj. A aj keď to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať, rodák z WestSide má v klietke rád pravidlá.

Od mladého veku o tom sníva mnoho bojovníkov. O momente, kedy ikonický uvádzač vyhlási ich meno pred zaplnenou arénou a oni budú vedieť, že to dokázali. Dotiahli to do „ligy majstrov“ v zmiešaných bojových umeniach. Bruce Buffer sa počas viac než sedemnásťročného pôsobenia v rámci UFC stretol so všeličím, avšak najnovšie musel riešiť skutočne špeciálnu požiadavku.

Netradičná požiadavka, odpoveď Buffera a reakcia Anika

Bojovníka ľahkej váhy Jima Millera (37–17) čaká v apríli vystúpenie na výročnom turnaji UFC 300 a bol to práve on, kto avizoval, že by bol rád, aby ho Buffer v klietke vyhlásil netradičným spôsobom. „Neviem či to tak Bruce urobí, ale chcel by som byť vyhlásený ako Jim „Fucking“ Miller. Neviem či používa v práci nadávky, ale naisto nadáva v súkromí,“ povedal podľa portálu mmamania.com držiteľ čierneho opasku v brazílskom džiu džicu. Podľa jeho slov by ho takéto vyhlásenie pred súbojom s Bobbym Greenom (31–15–1) poriadne namotivovalo. „Bolo by skvelé takto otvoriť (na turnaji UFC 300, pozn. red.) prenos pay-per view. Naviac urobiť to pred plnou arénou plnou fanúšikov, to by bolo neskutočné,“ zakončil.

A aká bola odpoveď Buffera? Mnohých fanúšikov prekvapí. Šesťdesiatšesťročný Američan sa v podcaste Schmozone nechal počuť, že napriek tomu, že Millera rešpektuje, nesplní mu to. „Nerád v práci nadávam. Rešpektujem jeho želanie, ale momentálne je odpoveď nie. Mohol by som ho možno vyhlásiť ako Jim „Friggin“ Miller, uvidíme.“ Náplasťou ale Millerovi môže byť to, že moderátor UFC Jon Anik následne na sociálnych sieťach vyhlásil, že stále existuje možnosť, že by sa netradičné vyhlásenie mohlo odohrať na verejnom vážení pred podujatím, ktoré má sám viesť.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk