Bojovala v Clash of the Stars, teraz sa upísala slovenskej organizácii!

Zdroj: Clash of the Stars

Znie to ako sci-fi? Veru, nie je! Clash of the Stars si síce vybudovalo povesť kontroverznej organizácie, no vo svojich radoch objavilo aj hŕstku talentovaných športovcov, pre ktorých sa stal boj dovtedy nepoznanou vášňou. Viacerí z protagonistov sa po prvej skúsenosti pustili do plnej tréningovej záťaže a rozhodli sa, že pre nich nepôjde iba o jednorazovú záležitosť.

Jeden z individuálne najlepších výkonov v histórii projektu podala Nadya Dridi známa pod prezývkou Habibi. Na turnaji s poradovým číslom dva si bez väčších komplikácií poradila so Silviou Dellai. Frustrovaná herečka z filmov pre dospelých veľmi rýchlo pochopila, že na oponentku kvalitatívne nemá a z klietky doslova zutekala. Za svoje počínanie si šťastná víťazka už vtedy vyslúžila niekoľko komplimentov od povolaných a hoci sa už v Clash of the Stars nikdy nepredstavila, na bojové športy nezanevrela.

Mladá influencerka pokračovala v nastolenom procese, vyskúšala si aj tréningy na ďalekom Bali a okúsila takisto amatérsku úroveň. V tomto bode však jej cesta nekončí, keďže nedávno sa na kontrakte dohodla so známou slovenskou organizáciou. „Ďalšou ženskou posilou, ktorá sa v RFA predstaví, bude Nadya Dridi. Za sebou má dva amatérske zápasy, ale najviac sa do povedomia dostala vďaka výhre v Clash of the Stars,“ predstavilo RFA novú tvár na sociálnych sieťach.

„Všetky jej doterajšie duely boli víťazné. Snom tejto mladej bojovníčky bolo zažiť profi K1 a preto ju budeme môcť vidieť už v Opave. Meno súperky prezradíme čoskoro,“ doplnili zástupcovia Real Fight Arena. Nadya Dridi sa svoju premiéru odkrúti na turnaji RFA 16, ktorý sa bude konať 13. apríla. V niekdajšej metropole Sliezska sa predstaví po boku mien ako Václav Sivák či Veronika Zajícová. Práve druhú menovanú by si mnohí fanúšikovia dokázali predstaviť ako jej konkurentku.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk