Aj bizár má svoje hranice! Promotér Clash of the Stars sa obul do Lauberovej: Je to neprijateľné!

Clash of the Stars

Na siedmom turnaji z dielne Clash of the Stars sa vôbec prvýkrát stalo, že by sa jeden z aktérov krátko pred štartom duelu rozhodol nenastúpiť. O poriadny rozruch sa postarala Nikola Lauberová, ktorej kontroverzná organizácia nepovolila ešte kontroverznejší nástup. K celému incidentu sa teraz vyjadril aj samotný promotér Tomáš Linh Le Sy a nekládol si servítku pred ústa.

Česká pornoherečka sa do hláv fanúšikov negatívnym spôsobom zapísala už na prvej tlačovej konferencii, keď svoju súperku „Lady Dee“ ohádzala psími exkrementami. Od začiatku bolo jasné, že jej cieľom nie je predviesť kvalitný výkon v klietke, ale získať čo najviac čísel na sociálnych sieťach. Dokonca údajne ani netrénovala.

Absencia prípravy však podľa všetkého nebola dôvodom, prečo sa napokon zápasu nezúčastnila. Tou hlavnou príčinou mal byť zatrhnutý nástup, ktorý s bojovými umeniami nemal nič spoločné. Viac o ňom prezradil Patrik „Žralok“ Hübler v rozhovore s Willy Cao a my sme ho rozobrali v TOMTO článku.

Na toto nie je nikto zvedavý!

Pochopiteľne, iracionálne správanie Nikoly Lauberovej neušlo ani pozornosti šéfa Clash of the Stars, ktorý neskrýval rozhorčenie. „Priznám sa, že ešte nemám detailné informácie, no pokojne to tak mohlo byť. Že sa Nikola niečo také chystá urobiť, sa totiž šuškalo už na hoteli. Samozrejme, nemohli sme jej to dovoliť. Zjavne do toho chela ísť, a to jej bolo zakázané,“ povedal na začiatok Tomáš Linh Le Sy v rozhovore pre portál kaocko.cz.

Podľa promotéra to zároveň mohol byť jeden zo spôsobov, ako sa vyhnúť súboju proti „Lady Dee“. Takisto priznal, že takéto zvrátené konanie zo strany bojovníkov je absolútne neprijateľné. „Nemôže si tu každý robiť, čo chce. Aj ten bizár a šou musí mať nejaké hranice. Nemôžeme púštať nahých ľudí do zápasov, veď je to nechutné. Na toto tu nikto nie je zvedavý!“ rázne vysvetlil.

Aj keď Lauberová, ako už vieme, do klietky nevkročila, jej súperka o zápas neprišla. Ako náhradníčka totiž bola pripravená Eliška Kovaříková. Tá predviedla dobrý výkon, no na „Lady Dee“ to nestačilo a podľahla jej na body.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: kaocko.cz, Autor: Kamil Schreiber