Myslela si, že je na erotickom veľtrhu? Zvrátený plán pornoherečke na Clash of the Stars nevyšiel!

Zdroj: Clash of the Stars

Spory z brandže si mali vyriešiť medzi pletivami. Doslova na poslednú chvíľu ale prišlo k zmene plánov. Nikola Lauberová sa len niekoľko sekúnd pred nástupom rozhodla, že do plánovaného duelu proti „Lady Dee“ jednoducho nenastúpi. Z haly sa nenápadne vyparila a organizácia musela expresne hľadať náhradu. Na prvé počutie nemožnú úlohu sa napokon splniť podarilo.

Dôvod toho, prečo žena známa z tvorby filmov pre dospelých zo svojho boja vycúvala, oficiálne potvrdený nebol. Ako však interpretoval Patrik Hübler, ďalší účastník turnaja Clash of the Stars 7, nahnevať ju mali zástupcovia samotnej organizácie. „Nenastúpila, pretože vedenie jej neumožnilo realizovať jej plán. Chcela nastúpiť nahá, s chlpatým bobrom a narvaným análnym kolíkom s líškou v zadku. Pri klietke jej to mali vytiahnuť,“ prezradil detaily zvráteností, ku ktorým malo údajne dôjsť, v rozhovore pre kanál Willy Cao.

„Viem o tom, keďže ma požiadala, či by som to s ňou nezrealizoval. Povedal som jej svoj názor s tým, že do toho rozhodne nejdem. Mala by si uvedomiť, že to sledujú malé deti. Toto nie je erotický veľtrh, ale zápasy osobností a ľudí známych so sociálnych sietí,“ predostrel svoj pohľad influencer a podnikateľ známy pod prezývkou „Žralok“. On sám si v klietke zmeral sily s profesionálom Václavom „Babom Jagom“ Mikuláškom. Hoci vydržal niekoľko tvrdých granátov, krátko pred záverečným gongom napokon padol.

„Lady Dee“ rozhodnutie pôvodnej protivníčky takmer pripravilo o možnosť ukázať, čo sa za niekoľko týždňov ostrej prípravy stihla naučiť. Avšak ani útek Nikoly Lauberovej ju o možnosť predviesť sa vyše 11-tisíc divákom nepripravil. Obrovskú odvahu ukázala gymnastka Eliška Kovaříková, ktorá kývla na ponuku nečakanej konfrontácie a prijala veľkú výzvu. Pár pred minút predtým ešte síce netušila čo ju čaká, ale za svoj výkon sa hanbiť nemusela, aj keď po troch kolách prehrala na body.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk