Zmiešané pocity i chuť zakryť si oči! Čo prezradili na Pukača s Kohoutom ich partnerky?

Robert Pukač (zdroj: OKTAGON MMA)

Turnaj OKTAGON 47, ktorý je na programe už túto sobotu v Bratislave, ponúka na svojej karte viacero zaujímavých zápasov. Jedným z duelov, ktorí si fanúšikovia určite nenechajú ujsť, je bitka medzi domácim bojovníkom Robertom Pukačom (16-11-1) a Matoušom Kohoutom (8-6).

Pukačovi sa zmenili plány

„Diamantový Čávo“ chce v hlavnom meste Slovenska bezpodmienečne vyhrať. Z uplynulých piatich súbojov sa mu to podarilo iba v jednom z nich, proti Tomášovi Melišovi (10-9-2) na turnaji OKTAGON 35 vo februári 2022. Pôvodne mal Pukač na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu zápoliť s Miroslavom Brožom (16-3-1), s ktorým prehral na podujatí OKTAGON 43 po veľmi smolnom priebehu. Ich duel číslo dva sa ale zo zdravotných dôvodov nateraz odkladá.

Proti slovenskému zástupcovi tak bude v Bratislave stáť Matouš Kohout. Český zápasník strieda víťazstvá s prehrami. Naposledy ho priaznivci mohli vidieť v akcii na turnaji OKTAGON 42, kde ho zdolal Karol Ryšavý (12-5). „Do Bratislavy cestujem už vo štvrtok, neviem sa dočkať. Váhu som pripravil v Prahe, na hoteli to už len dotiahneme,“ hovorí „Mighty Rooster“ v relácii NA DOHLED z dielne OKTAGON MMA.

Partnerky vedia najlepšie

Obaja bojovníci sa môžu spoľahnúť na podporu svojich nežných polovičiek. Tie v aktuálnej časti pravidelnej rubriky čo-to na partnerov prezradili. „Keď je Robo v klietke, moje pocity sú zmiešané. Je to aj vzrušenie a aj tešenie, mám pocit, že som toho súčasťou. Je to zábavný otec, nemá problém zasrandovať, ale ide aj vzorom. Stíha byť otcom, partnerom, ale predovšetkým je profesionálny športovec,“ hovorí Kristína, partnerka Roberta Pukača.

A čo Markéta, manželka Matouša Kohouta? „Matouš prípravu zvláda čoraz lepšie a lepšie. Predtým diéty boli horšie. Samozrejme, nálada je o niečo horšia, ale mám pocit, že s pribúdajúcim vekom s tým začal viac pracovať a je aj rozumnejší. Snažím sa na turnaje chodiť, podporiť ho, pričom ma to aj baví. Musím ale úprimne povedať, že radšej by som si zápas pustila doma a zavierala si počas neho oči.Turnaj OKTAGON 47 je na programe už 7. októbra 2023 v Bratislave.

Zdroj: MaxMMA.sk