Zápasníci aj promotéri Oktagonu súhlasili: V Bratislave sa dočkáme veľkej odvety

Zdroj: Instagram.com/diamantovy_chiavo

Ich prvý zápas sa už od jeho ohlásenia niesol v znamení veľkého rešpektu. Po vyhlásení výsledkov po zápase sa z rešpektu stal minimálne z jednej strany okamžitý záujem o odvetu, keďže s výsledkom nebol spokojný Róbert Pukač, ktorý na ortiel reagoval slovami: „Odvetu si dáme v Bratislave“, s čím súhlasil aj víťaz súboja Miroslav Brož (16-3).

Dnes už vieme, že na tento zápas kývli aj promotéri Oktagonu, ktorí ho naplánovali na október v bratislavskej TIPOS Aréne. „Prišlo to skôr ako som čakal. Ďakujem Oktagonu a vidíme sa 7.10. v Bratislave. Teraz späť k tvrdej práci“, napísal Pukač na sociálne siete. Zápasník Lajoš Klein sa stihol k tomuto výsledku vyjadriť medzičasom pre MAX MMA. „Videl som to skôr ako remízu. Ak by vyhral Robo, bolo by to ok, rovnako ako je to akceptovateľné aj teraz. V každom prípade odveta je na mieste.“

Po zápase pridal svoje vyjadrenie na Instagram aj Miroslav Brož. „Robo si odvetu v Bratislave zaslúži a ak to promotéri Oktagonu dohodnú, tak to v Bratislave aj uzavrieme“. Okrem tohto súboja sa môžeme tešiť aj na dlhoočakávaný stret Vlasta Čepa (12-2) s Matejom Peňázom (7-1), ktorý by mal byť hlavným súbojom bratislavskej noci.

Zdroj:Instagram.com/oktagonmma