Zápas musel ukončiť až lekár: Chochlíková si prípisala po ukážkovom lakti ďalšiu výhru

Zdroj: Instagram.com/rwsmuaythai

Na Moniku Chochlíkovú (20-4) čakal druhý súboj pod hlavičkou prestížnej organizácie RSW. Ten sa uskutočnil na legendárnom štadióne Rajadamnern v Bangkoku a Slovenska nastupovala do hlavného zápasu večera. Jej súperkou bola domáca bojovníčka Karaked Por Muangthai (27-11).

Thajčanka nastúpila do prvého kola aktívnejšie a darilo sa jej potriafať niekoľko nepríjemných lakťov. Druhé kolo išlo naopak na stranu Slovenky a skóre bolo v tom momente 19-19. Posledné kolo tak malo určiť, ktorá z bojovníčiek odíde zo zápasu ako víťazka. Monika súperku niekoľkokrát dobre trafila a jedným lakťom roztrhla Karaked obočie. Súboj nemohol po kontrole doktora ďalej pokračovať.

Chochlíková sa už k zápasu aj stihla vyjadriť na svojom Instagrame, pričom jej v komentároch pogratuloval aj Lajoš Klein (19-4). Slovenský zástupca v UFC pridal niekoľko ohnivých a tlieskajúci emotikonov. Podporu mu slovenská bojovníčka opätovala a nabádala svojich sledovateľov, aby mu v dnešnom súboji fandili.

„Kamoši, ďakujem vám moc za podporu! Svoj 2. zápas na RSW muay thai som vyhrala v 3. kole TKO. Podaril sa mi celkom dobrý lakeť, ktorý súperke rozťal čelo. Viac napíšem zajtra a teraz držte palce Lajošovi Kleinovi v USA, aby vyhral svoj ďalší zápas v UFC,“ znel odkaz Moniky pre svojich sledovateľov na sociálnych sieťach.

Zdroj: Rajadamnern World Series