Začína byť Végh nespokojný? Prezradil problém ohľadom termínu odvety s Vémolom

Zdroj: Oktagon MMA

Po parádnom a takmer už štyri roky starom zápase storočia sa všetci fanúšikovia MMA pýtajú na termín ohlásenej odvety dvoch legiend. Nedočkavým to necháva už aj samotného Attilu Végha (33-9-2), ktorý by tiež rád poznal dátum ďalšieho zo svojich veľkých vystúpení.

OKTAGON MMA pred časom uviedol, že dlho očakávaný súboj uvidí tunajšia scéna ešte v roku 2023. Kým Karlosa Vémolu (34-7) do osudového zúčtovania čakajú ešte iní protivníci, „Pumukli“ už začína byť netrpezlivý. Všade sa síce spomína iba koniec tohto roka, no nikto nevylúčil, že druhá kapitola epickej bitky sa môže uskutočniť aj v ďalšom kalendárnom období.

„Problémom je, že o zápase sa stále veľa hovorí, ale len hovorí. Čakám, kedy bude konečne oznámený dátum. Už trénujem, ale stále neviem termín dieli. Čo bude Karlos robiť po našom súboji? To ma vôbec nezaujíma. Či si potom kariéru predĺži alebo nie, to je jeho vec,“ uviedol Végh pre CNN Prima News.

Slovák je bez ostrého merania síl v zmiešaných bojových umeniach práve od svojho veľkolepého triumfu z turnaja Oktagon 15. Jedinou motiváciou na ďalší výkon v ringu je preňho iba boj práve s Vémolom. „Už predtým som povedal, že ak nebudem mať zápas s Karlosom, nebudem mať zápas vôbec,“ vyjadril sa a pokračoval:

„Určite sa pripravím na sto percent, dám do toho všetko. V našom prvom dueli som cítil jeho fyzickú silu, takže to určite nepodcením. Hlavne sa nezraniť, pripraviť sa na sto percent a potom sa uvidí, kto je na tom lepšie.“

Medzi verejnosťou sa začína šuškať, že v prípade víťazstva českého bojovníka by sa v scenári mohla objaviť aj myšlienka dokončenia trilógie. „To je zase na tému čo by bolo keby… Nepredbiehal by som, uvidíme, aký bude výsledok, potom si k tomu môžeme sadnúť, keby náhodou… Hovorím náhodou, ale to sa nestane,“ prezradil svoje myšlienky niekdajší šampión Bellatoru.

Zdroj: CNN Prima News, MaxMMA.sk, autor