Z návratu do OKTAGONu má radosť. Ďatelinka sa pred zápasom s Raškom sústredí na jediné!

OKTAGON MMA.

Marec 2021 a titulový súboj v strednej váhe najväčšej československej organizácie zmiešaných bojových umení. Legendárny český bojovník Karlos Vémola (37-8) sa postavil proti vyzývateľovi Milanovi Ďatelinkovi (9-7). Hoci dnes vieme, že to vtedy talentovanému zápasníkovi nevyšlo, na dlhú dobu sa jeho spojenie s OKTAGONom prerušil. To sa však teraz zmenilo.

Účastník prvej série reality šou OKTAGON Výzva sa po skoro trojročnom angažmáne v RFA rozhodol vrátiť do „starých známych vôd“. A čo je lepšie, v akcii ho uvidíme čo nevidieť. Ďatelinka fanúšikom ukáže už o menej než dva týždne na OKTAGONe 59, keď na domácej pôde v Bratislave vyzve Ondřeja Rašku (10-8).

O tom, ako sa pred zápasom cíti či čo hovorí na svojho súpera, sa „Mr.Comeback“ rozhodol prehovoriť v najnovšom rozhovore pre OKTAGON.„Návrat vnímam veľmi dobre, som rád, že som tam, kde mám byť. Človek sa učí vlastnými chybami. Teraz už je všetko v starých koľajach a ja som rád, že som späť,“ opísal autor šiestich knokautov v profesionálnej MMA kariére.

Náročný protivník a stopercentná koncentrácia

Súboj s Raškom bude bezpochyby jednou z ozdôb bratislavského galavečera, keďže medzi priaznivcami ide o nielen o obľúbených veteránov OKTAGONu, ale bude to aj zaujímavé porovnanie dvoch štýlov. Zatiaľ čo Slovák viac inklinuje k postoju, Čech je známy vďaka boji na zemi. „On je určite silový typ – nechcem teraz úplne vyzdvihovať jeho silné a slabé stránky, ale máme ho s trénermi napozeraného a určite zvolíme vhodnú taktiku, ktorá, verím, bude fungovať. Rozhodne je to ale ťažký súper,“ uviedol na margo protivníka zástupca tímu CSW Slovakia.

A aký má navrátilec ciele v žltočiernej organizácii? V tejto chvíli môžeme bez preháňania povedať, že sa Ďatelinka koncentruje iba na nadchádzajúce vystúpenie. „Cieľ mám teraz len jeden, a to je vyhrať nad Andrésom. Nič iné pre mňa teraz neexistuje, sústredím sa len na to,“ zakončil niekdajší titulový vyzývateľ OKTAGONu.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk