Z INÉHO SÚDKA: Toto od neho nikto nečakal! Agresívny Ronaldo udrel súpera ostrým lakťom

Zdroj: X/CentreGoals.

Mnohí z nás si spojenie bojových športov a futbalu nevie ani len predstaviť. Legendárny futbalista Cristiano Ronaldo však dokázal, že tieto dva svety je možné istým spôsobom prepojiť. V zápase, v ktorom jeho tým prehrával, neudržal nervy na uzde a svojmu súperovi uštedril nepríjemný lakeť. Za tento faul ho arbiter patrične potrestal.

Kapitán Al-Nassru bol očividne frustrovaný z priebehu semifinálového duelu saudskoarabského Superpohára proti Al-Hilal. Jeho tím totiž prehrával už o dva góly. Nádej na postup tak mizla s každou pribúdajúcou minútou viac a viac.

Koniec zápasu sa nezadržateľne blížil a emócie hosťujúcich hráčov gradovali. Príkladom je práve päťnásobný držiteľ Zlatej lopty FIFA, ktorý v 86. minúte udrel súpera lakťom. Za tento prečin mu rozhodca okamžite udelil červenú kartu a poslal ho predčasne pod sprchy. Atakovaný hráč Al-Hilalu však podľa videozáznamu tento stret s najväčšou pravdepodobnosťou trochu prikrášlil.

Al-Nassru sa nakoniec podarilo streliť aspoň kontaktný gól na 1:2, no na výsledku duelu to už nič nezmenilo. Do finále postúpil domáci celok. Tam narazí na Al-Ittihad FC, v ktorom hrá hviezdny Francúz Karim Benzema.

Kvalitné vybavenie pre bojové športy nájdete na drillex.sk!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent