Vzniká na scéne UFC nový párik? Sexi Tracy Cortez vysvetľuje selfie s Costom!

Tracy Cortez (zdroj: IG/cortezmma)

Tracy Cortez (11-1), ktorá si v UFC získava čoraz väčšiu pozornosť, sa nedávno vyjadrila k fotografii budiace pozornosť po celom internete. Americká kráska sa totiž odfotila s kolegom z brandže Paulom Costom (14-2), čím spustila celú vlnu diskusií a debát. Je možné, že na MMA scéne vzniká nový pár?

Všetko spustila spoločná fotografia, ktorú dvojica uverejnila na sociálnych sieťach v lete. „Pôvodne som ostala ticho. Potom mi Costa a jeho snúbenica Tamara Alves zavolali, že to úplne vybuchlo. Povedali, že to uvedú na pravú mieru. Neriešila som to, smiala som sa. Doslova nič na tej fotke nebolo a nič neznamenala,“ povedala počas uplynulých dní Tracy Cortez, jedna z najkrajších MMA bojovníčok súčasnosti.

„Paulo je zábavný,“ povedala rodáčka z USA, ktorá z dvanástich profesionálnych zápasov vyhrala jedenásť a pokračovala: „Neberie to vážne, celé sociálne médiá neberie vážne. Myslím si, že fanúšikovia a ľudia celkovo vedeli, kde je pravda. Koniec koncov, kto by si občas nechcel vystreliť z ostatných?“

K celej veci sa vyjadril aj Paulo Costa. „Dobré ráno. S Tracy sme len kamaráti, nič sa neudialo. Odfotili sme sa pre nášho kamoša, prestaňte nás už bombardovať,“ uviedol na Twitteri a pridal smajlíka. Brazílčan v doterajšej kariére zaznamenal štrnásť výhier v šestnástich zápasoch a v októbri ho na UFC 294 čaká jedna z najväčších výziev jeho MMA života. V Abú Dhabí totiž bude proti nemu v kategórii do 84 kilogramov stáť švédsko-čečenský zabijak Khamzat Chimaev (12-0).

Zdroj: MMA Fighting, autor