Všetci z neho majú strach! Baba Jaga si nevie nájsť súpera: S Vaškom sa nechce nikto hrať

Zdroj: Instagram/@vasek_mikukasek_mma

Nad jeho ďalším predstavením v klietke stále visí otáznik. Václav Mikulášek (9-12) po konci v OKTAGON MMA rukavice na klinec nezavesil. Ako novú posilu ho pred niekoľkými týždňami predstavila kontroverzná česká organizácia Clash of the Stars. „Baba Jaga“ zavítal na tamojšiu pôdu so smelými ambíciami, no nie všetko ide podľa pôvodných predstáv.

Čo sa skúseností s bojovými športmi týka, vyhlásený šoumen je v projekte prinášajúcom bizarnosť jednoznačne na vrchole rebríčka. To je zrejme jeden z dôvodov, prečo u potenciálnych konkurentov budí rešpekt. „S Vaškom sa skrátka nechce nikto hrať. Ja to chápem, ale mrzí ma to,“ okomentoval Václav Mikulášek aktuálnu situáciu v rozhovore pre portál kaocko.cz.

Clash of the Stars nemá byť jediným novým zamestnávateľom autora ôsmich knokautov. Ako už ale sám vyhlásil, kde vkročí do boja, tam chce bojovať o najvyššie méty. „Chcel by som zápasiť o titul, hovoril som to stále. Lenže je to ťažké. V mojej váhe do 84 kíl je v Clashi šampiónom Dynamo. On mi ale rovno napísal, nech sa nehnevám, že so mnou bojovať nechce. Vraj by to nemalo zmysel,“ ozrejmil 35-ročný Čech, pričom jedným dychom doplnil, že toto rozhodnutie chápe.

V hre je taktiež Patrik Hübler. Muž známy pod prezývkou „Žralok“ naposledy tvrdo ukončil zverenca Karlosa Vémolu (36-7). Na sociálnych sieťach si už s „Babom Jagom“ vymenil niekoľko štipľavých slov. Fanúšikovia by radi videli súboj rodáka z Ostravy proti Karlosovi Bendovi. Ani táto alternatíva ale v dohľadnej budúcnosti nevyzerá nádejne: „Čítal som teraz niekde jeho vyjadrenie, že sa drží nohami na zemi a so mnou by bojovať nechcel. Hlavne, že s Mawarom áno.“

Václav Mikulášek nedávno na svojich sociálnych sieťach vytiahol meno Marpo. Práve meranie síl s populárnym českým raperom by pre neho bolo zaujímavé. „Myslím si, že to je reálne. Pokiaľ sa trochu uskromní a nebude chcieť milióny, snáď by to šlo. Videl by som to na Ostravu,“ zakončil.  

Zdroj: kaocko.cz, autor