Víkend v Krtíši ponúkne fighterskú šou! Chýbať nebudú titulové súboje či známi hostia

Zdroj: Pavol Berky

Už počas najbližšieho víkendu (24.6.) čaká na fanúšikov MMA výnimočný galavečer v spojení so slovenskou amatérskou ligou MAMMAL. Počas sobotného večera prebehne v areáli mestského amfiteátru vo Veľkom Krtíši v poradí deviata edícia kvalitného turnaja Noc Gladiátorov.

V boji o titul majstra organizácie sa predstaví domáci Ľubomír Račák, ktorého amatérske skóre je 6-1. Jeho súperom bude šampión organizácie CFT Michal Veselovský.

Na turnaji nebude chýbať ani výnimočný zápasník Oktagonu, ktorý bojovo vyrastal práve v Krtíši, Vlasto Čepo. Počas večera by mal vystúpiť aj René Rendy a Cico Band. Noc Gladiátorov 9 obohatí svojou prítomnosťou v klietke aj talentovaná vicemajsterka sveta Eva Erdélyiová a šampión Slovenska, ktorý nedávno bojoval s Ľubom Račákom v RFA, ktorým je Mário Brezovský. Obaja zápasníci pritom budú reprezentovať farby žilinského gymu Wolf Pride, ktorý vedie bojovník Oktagonu Tomáš Meliš.

Na karte nechýba ani skúsený Radovan Lachký z Ground System Nitra, kde trénuje po boku Radovana Úškrta či Mareka Mazúcha. Medzi ozdoby večera bude patriť aj súboj jedného z najlepších amatérov na Slovensku, teda Filipa Lineka (SFG Trnava), ktorého preverí európsky medailista v džude z Gorilla MMA Praha Václav Žemla.

Historicky sa na turnaji stretne v boji o dva opasky (Noc Gladiátorov, MAMMAL) vo váhe do 77,3 kg domáci Viktor Kováč s Denisom Jagielkom. Pred začiatkom gala Noc Gladiátorov si organizátori pripravili aj finále majstrovstiev Slovenska v MMA.

Lístky sú k dispozícii u zápasníka a trénera domáceho gymu Fighting Academy Pavla Berkyho (0911 251 770).

Zdroj: MaxMMA.sk