VIDEO: Zničené pódium, ostré slová i kreatívna torta: Otec Furyho odštartoval bláznivé peklo

Zdroj: YouTube.com/Seconds Out

Už 14. októbra sa v AO aréne v Manchestri uskutoční boxerský turnaj pod organizáciou Misfits Boxing. Event s názvom The Prime Card prináša aj dva celebritné zápasy, pričom v prvom sa stretne KSI a Tommy Fury a do druhého súboja nastúpi Logan Paul s Dillonom Danisom. V Londýne sa uskutočnila prvá tlačová konferencia, ktorá priniesla jednu bizarnosť za druhou.

Po týždňoch propagovania zápasov a slovného útočenia jedného boxera na druhého, sa však nič iné ako chaos nedalo očakávať. Okrem takmer neustáleho kriku a rôznych urážok prišlo aj ku kreatívnejším provokáciám. Logan Paul si na tlačovú konferenciu priniesol tortu, na ktorej ležala podobizeň jeho budúceho súpera Dillona Davisa v knokautovanej polohe.

Svoje si povedali aj KSI a Tommy Fury, pričom asi po desiatich minútach od začatia konferencie toho mal otec a tréner druhého menovaného, John Fury, dosť. Nahnevaný muž začal prevracať a rozkopávať stoly, čo spustilo obrovskú šarvátku. KSI bol s Paulom na jednej strane a Furry s Davisom na druhej. Vzduchom neustále lietali rôzne predmety, fľaše či napríklad aj spomínaná torta.

Promotér Kalle Sauerland vraj očakával vyhrotenú atmosféru, no jedna vec ho skutočne prekvapila. „Vedeli sme, že to môže vybuchnúť, ale nečakali sme, že to začne od Johna Furyho, no aj to je spôsob ako ukončiť tlačovú konferenciu,“ povedal po skludnení všetkých zúčastnených.

Zdroj: DAZN