VIDEO: V Rusku opäť prekročili všetky hranice bizáru. Takýto zápas ste ešte nevideli!

Zdroj: X/@oocmma

Naprieč celým svetom sa v poslednej dobe nesmierne darí organizáciám, ktoré namiesto profesionálnych súbojov ponúkajú divákom bizarnú šou. Zväčša pritom ide o strety v klietke či ringu, no Rusom takýto koncept nestačil. Vymysleli preto unikátnu alternatívu a okamžite zaujali bojovú scénu.

Kontroverzné zápasy sú veľmi diskutovanou témou. Jedna časť priaznivcov tvrdí, že to ničí úroveň športu a druhá tento spôsob naopak považuje za výbornú propagáciu. Samozrejme, keďže ľudí vždy lákal cirkus, o fanúšikov rozhodne nie je núdza. Stačí sa napríklad pozrieť na sledovanosť českých organizácií – Clash of the Stars a RedFace.

Promotéri ale vždy rozmýšľajú nad niečím, čím by medzi konkurenciou vynikli. Niektorým to vychádza viac, iným menej, no takmer zakaždým sme svedkami niečoho len veľmi ťažko uveriteľného. Dôkazom toho je aj šialená novinka z Ruska.

Prečo by sa zápasníci bili v bezpečí interiérových priestorov, keď ich môžu na rôznych miestach vidieť stovky ľudí? Presne túto otázku si zrejme položili ruskí organizátori, ktorí prišli s naozaj jedinečným nápadom.

Dvaja boxeri na seba totiž narazili v idúcom kamióne na frekventovanej ulici. Museli teda rozmýšľať nielen nad súperovými pohybmi, ale výzvou boli takisto zmeny rýchlosti či smeru dopravného prostriedku.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: X/@oocmma, Autor: Kamil Schreiber