VIDEO: Tvárou priamo o zem! Synovec legendy WWE inkasoval tvrdý knokaut

Zdroj: UFC Fight Pass

Kto aspoň jedným okom sleduje WWE, musí poznať meno Hulk Hogan, vlastným menom Terry Bollea. Dnes už 70-ročný Američan bol v 80. a 90. rokoch hviezdou tejto organizácie. Čiastočne sa preslávil aj ako hudobník a zahral si vo viacerých filmoch. Na dráhu profesionálneho MMA bojovníka sa už v roku 2008 vydal jeho synovec David Bollea (8-3).

Rodinné vzťahy v tomto prípade nie sú úplne najlepšie. Rodák z USA dávnejšie využil spojitosť so slávnym strýkom na propagáciu vlastnej, no napokon neúspešnej šou s názvom My Girlfriend Wants A Girlfriend. Hulk Hogan si to vzal osobne, s týmto krokom sa nestotožnil a synovca sa zriekol kvôli pokusu o zneužitie jeho značky.

David Bollea ešte v roku 2008 vstúpil do profesionálneho MMA. O štyri roky neskôr svoju kariéru prerušil, aby sa neskôr do zápasového harmonogramu opäť vrátil. Vo svojich začiatkoch utrpel dve prehry, avšak od návratu nezaváhal ani raz. To sa zmenilo uplynulý víkend, kedy inkasoval poriadne tvrdý knokaut.

Neplánovane sa predstavil na turnaji Fury Challenger Series 5, kde bol jeho súperom Paul Garza (4-3). Podstatne mladší oponent nositeľovi známeho priezviska nič nedaroval. Prvýkrát ho tvrdou zadnou posadil na zadok už po dvoch minútach. Z tohto momentu sa ešte 42-ročný „King“ spamätať dokázal. Mimochodom, všetky doterajšie výhry zaznamenal po submisii.

Boj v postoji mu očividne príliš nechutí, o čom svedčí fakt, že všetky tri prehry utrpel po KO/TKO. O päť duelov trvajúcu neporaziteľnosť prišiel poriadne trpkým spôsobom. Garza ho natlačil na pletivo, kde roztočil kolotoč úderov, pričom jeden z nich dopadol priamo na bradu. Nekontrolovateľná šípka Bolleu priamo o zem bola pre rozhodcu jasným signálom, že z tohto sa už nespamätá.

Zdroj: MMA Fighting, autor