VIDEO: Turnaj Clash of the Stars 8 zaujal celý svet. Tento moment valcuje sociálne siete!

Zdroj: Clash of the Stars

Pozornosť česko-slovenskej bojovej scény sa počas uplynulého víkendu sústredila na ôsme podujatie Clash of the Stars. Hoci kontroverzná organizácia ponúka skôr bizarné zápasy ako MMA na tej najvyššej úrovni, získala si srdcia mnohých fanúšikov. Pred vypredanou Ostravar Arénou preto chcel zahviezdiť aj Lukáš Bukovaz. Nuž, zlyhal hneď dvakrát.

„Bukys“ do klietky nastúpil spolu s Patrikom Corleonem a ich cieľom bolo na striedačku zničiť Jana Micháleka. V netypickom súboji dvoch proti jednému však obaja vyzývatelia zlyhali už v prvom kole. Známy influencer ich ukončil dvomi submisiami. Pre Lukáša ale táto prehra nebola najhorším momentom večera.

Po dueli sa totiž odhodlal k veľkému kroku. Priamo medzi pletivami požiadal svoju partnerku o ruku. Dúfal, že mu zdvihne náladu, no opak bol pravdou. Pozvánku k oltáru zahanbene odmietla. „Po všetkom, čo sa stalo, si myslím, že skôr nie,“ reagovala Terka negatívne na Bukovazovu otázku, či si ju vezme a ďalej priblížila hlavnú príčinu: „Podviedol si ma s Nikolou Labeurovou. Vyspal si sa s ňou.“

Samozrejme, zápasník so všetkými obvineniami ohľadom aféry s českou pornoherečkou, ktorá bola súčasťou podujatia Clash of the Stars 7, okamžite nesúhlasil. Príliš mu to však nepomohlo. Najhorší moment jeho života už obletel celý bojový svet a smutné video má na sociálnych sieťach státisíce videní. Azda žiaden muž by nechcel byť v jeho koži.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: Clash of the Stars, Autor: Kamil Schreiber