VIDEO: Toto ste ešte nevideli! Neuveríte, čo sa stalo s jedným z opaskov Karlosa Vémolu

Zdroj: Instagram.com/karlos_terminator_vemola

Karlos Vémola (35-7) sa už túto sobotu predstaví v titulovom zápase na OKTAGON 47 v Bratislave. Svoj opasok bude obhajovať proti slovenskému sympaťákovi Pavlovi Langerovi (12-9). „Terminátor” v minulosti vlastnil aj pás v strednej váhe, o ktorý ho obral po päťkolovej bitke v pražskej O2 Aréne Patrik Kincl (27-10). Ďalší z Karlosových opaskov skončil zasa v rukách fanúšika, ktorý ho vydražil a zaujímavo upravil.

Karlos na svojich sociálnych sieťach informoval, že jeden z jeho fanúšikov bol ochotný vydražiť na Noci s Terminátorom jeho opasok. Išlo o podujatie, na ktorom sa česká legenda MMA stretla s fanúšikmi, ktorí sa so svojím obľúbeným zápasníkom mohli odfotiť alebo vydražiť jeden z vybraných predmetov.

„Na noci s Terminátorom si tento frajer vydražil môj pás. Dnes oslavuje 40. narodeniny a nechal si vyrobiť naozaj originálny stojan. Mám z toho radosť,” prezradil na sociálnych sieťach Karlos, ktorý spomínaný stojan upravený do štýlu terminátora ukázal svojim sledujúcim. Ide o skutočnú raritu a veľmi kreatívne prevedenie, ktoré sa len tak nevidí.

Vémolov najbližší zápas proti Langerovi nemusí byť tento rok posledným. Aj keď v decembrovej O2 Aréne neuvidíme odvetu zápasu storočia s Attilom Véghom (33-9), Karlos chce na tomto turnaji aj tak zápasiť, no meno súpera zatiaľ nie je známe. Svoju bohatú kariéru by rád následne ukončil na futbalovom štadióne v spomínanom dueli so slovenským rivalom.

Zdroj videí: mmashorties.cz

Zdroj: Instagram.com