VIDEO: Takýto bizár ste ešte nevideli! Matka v klietke knokautovala synovu expriateľku

Twitter/@DramaAlert

Vo svete bojových športov sme počas uplynulej dekády videli viacero bizarných zápasov, no azda len máločo sa vyrovná „šou“, ktorá sa odohrala v Poľsku. Do klietky sa totiž proti sebe počas víkendu postavili 50-ročná matka Małgorzata Zwierzyńska a 19-ročná bývalá priateľka jej syna Nikola Alokin. Áno, vidíte dobre. MMA rieši už aj rodinné problémy.

Zatiaľ čo väčšina fanúšikov bojových umení sústredila svoju pozornosť na boxerský súboj Tysona Furyho proti Francisovi Ngannouovi, na sever od nás zorganizovala kontroverzná spoločnosť Clout MMA ešte brutálnejší duel. V športe je rivalita považovaná za extra motiváciu, a práve preto bola osobná nevraživosť medzi Zwierzyńskou a Alokin veľkým lákadlom.

Pochopiteľne, diváci si neužili MMA na tej najvyššej úrovni, ale bizarná udalosť vzbudila obrovskú pozornosť. Staršia z aktérok navyše vystúpila pod prezývkou „Gosia Magical“. Jej odhodlanie zvíťaziť bolo zjavné, čo dokazovala hneď od začiatku.

Zwierzyńska sa okamžite pustila do pomsty a mladučkú súperku zasypala viacerými tvrdými údermi. Alokin sa síce snažila odpovedať, no privítal ju nekompromisný ľavý hák, po ktorom skončila na zemi. Bolo definitívne rozhodnuté. Matka sa po ukončení spôsobom KO mohla radovať.

Zdroj: Twitter/@DramaAlert, Autor: Kamil Schreiber