VIDEO: Stačila chvíľa a spôsobila obrovský ošiaľ! OnlyFans modelka na turnaji UFC odhodila všetky zábrany

Zdroj: Instagram/@itshayleydavies

Americká organizácia UFC je dlhé roky neohrozenou jednotkou na trhu zmiešaných bojových umení. Fanúšikovia sú takmer každý týždeň svedkami súbojov s tými najkvalitnejšími bojovníkmi. Napriek tomu však existuje spôsob, ako odpútať ich pozornosť od diania v klietke. Prišla naň tvorkyňa pikantného obsahu Hayley Davies. Za pár sekúnd otriasla internetom!

Už niekoľkokrát sa na športových akciách nepredviedli iba samotní aktéri, ale takisto pohľadné diváčky. Napríklad v roku 2019 finále futbalovej Ligy majstrov prerušila influencerka v bikinách Kinsey Wolanski. Samozrejme, to ani zďaleka nebol jediný prípad a v poslednej dobe sú internetové osobnosti schopné pre reklamu urobiť naozaj všetko. Platí to aj o austrálskej OnlyFans modelke žijúcej v USA.

Davies v marci zavítala na podujatie UFC 299, no nabitá zápasová karta nebola jediná vec, ktorá ju zaujímala. Okrem toho totiž na seba chcela upozorniť a získať si nových sledovateľov. Na zaplnenej tribúne preto niekoľkrát odhalila svoje prsia. Pochopiteľne, aby z toho niečo mala, nechala sa pritom natočiť.

Hoci video koluje na internete už niekoľko mesiacov, väčšinu zhliadnutí získalo len v posledných dňoch. Internetová celebrita s viac než 850-tisíc podporovateľmi na Instagrame a herečka z filmov pre dospelých tak vďaka miliónom videní splnila svoj cieľ.

Galavečer v Miami s hlavným ťahákom O’Malley (18-1) vs. Vera (23-9-1) si však do konca neužila. Po svojej chvílke slávy bola z arény vyvedená. S nekompromisným rozhodnutím organizátorov sa nevedela stotožniť. „Nemôžem uveriť, že som bola z UFC turnaja vyhodená kvôli tomuto,“ stručne Hayley okomentovala celú situáciu.

Z dôvodu pikantnosti videa si ho nepozriete priamo u nás, ale na zhliadnutie stačí, ak kliknete TU

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: X/@Aldonie_, Autor: Kamil Schreiber