VIDEO: Slzy, zúfalstvo a strach. Nenávidený Tadeáš Veselý sa ocitol v kritickej situácii

Zdroj: IG/@tadeas_vesely_official

Tadéaš „Gangstaboy“ Veselý je asi najkontroverznejšia tvár organizácie Clash of the Stars. Veľký podiel na tom má aj incident z predošlého turnaja s poradovým číslom osem, na ktorom celú arénu svojím konaním prinútil, aby ho vypískala. V momente zahájenia duelu totiž rovno odklepal svoju prehru. Hoci si mnohí myslia, že to urobil pre zviditeľnenie sa, zdá sa, že veľkú rolu hral hlavne strach, ktorý pravdepodobne znásobil nepríjemný moment tesne pred zápasom.

Na internet uniklo video, na ktorom Veselý očividne nie je vo svojej koži. „Objednáš si hotel, zavoláš si Bolt a pôjdeš na Clash,“ povedala Tadeášovi so smiechom jeho vtedajšia partnerka, pričom ho provokovala s paralyzérom v ruke a snažila sa ho prinútiť, aby robil to, čo mu hovorí. Z jej slov je očividné, že ide o zábery z doby tesne pred galavečerom.

Kontroverzný zápasník neustále so strachom opakoval, že sa veľmi bojí a neurobí to, o čo ho žiada. S plačom ju prosil, aby paralyzér schovala, pretože ho to vraj v minulosti takmer zabilo. Celé to vyvrcholilo tým, že sa v zúfalstve schúlil do klbka a plakal.

Ako píše portál Top- Fight, podľa anonymného zdroja k „Gangstaboyovmu“ stavu na videu dopomohli aj omamné látky, ktoré u neho mali vyvolať psychózu. „Tadeáš je na tom svinstve závislý. Bohužiaľ sa nevie ovládať a takto to dopadá. Berie to, aby zahnal strach. Berie to dokonca aj len tak. Teraz sa ale bál nastúpiť proti Faynemu,” uviedol.

Nie je to však prvá zmienka o jeho možnej drogovej závislosti. O podobnom incidente už informovala aj nová tvár COTS a bývalý člen populárneho českého hudobného zoskupenia Lunetic Martin Kocián. „Chcel by som povedať, že ma Tadeáš strašne sklamal. Tadeáš šiel na záchod, ja mu hovorím ‚Nerob to, urob to po zápase.‘ On sa sfetoval a potom to odklepal,“ prezradil Kocián v rozhovore s Willym Caom na samotnom podujatí, kde si v prvom kole poradil so Snejksom.

Nakoniec ale Veselý do spomínaného zápasu nastúpil, no vieme ako to dopadlo. Uvidíme tak, či mu organizácia dá ešte šancu napraviť si pošramotenú povesť, alebo nie.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent