VIDEO: Sfúkol ho ako sviečku! Talentovaný Brazílčan sa zaskvel nekompromisným ukončením

Instagram/@lfafighting

Každý týždeň sme naprieč celým svetom svedkami mnohých MMA podujatí, ktoré so sebou prinášajú nespočet zaujímavých momentov. Pochopiteľne, najväčšiu pozornosť pútajú predčasné ukončenia v podobe KO, TKO či submisií. Jedným z nich sa koncom januára blysol aj Reginaldo Junior (8-1). Súperovi nedal žiadnu šancu!

Brazilský bojovník sa predstavil na galavečere LFA 175, kde ho medzi pletivami čakal krajan Gustavo Henrique (3-3). Duel zápasníkov welterovej divízie sľuboval veľkú šou, no azda len málokto očakával koniec už po 63 sekundách. Nuž, opäť sa potvrdilo, že v zmiešaných bojových umeniach je možné naozaj všetko.

Pre oboch aktérov bol tento duel nesmierne dôležitý. Henrique sa pri svojom debute v Legacy Fighting Alliance chcel predviesť v čo najlepšom svetle a „The Beast“ si túžil napraviť chuť po prehre na turnaji s poradovým číslom 154. Úspešnejší však mohol byť len jeden.

Ním bol napokon 24-ročný Reginaldo Junior, ktorý sa zaskvel brutálnym KO. Po opatrnom úvode vycítil na začiatku druhej minúty šancu na útok a ten mu lepšie ani vyjsť nemohol. Stačil mu jediný presný úder. Svojho súpera sfúkol ako sviečku a o ďalšie rany na poistenie svojho víťazstva sa ani nepokúšal.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk