VIDEO: Dramatické chvíle šampióna UFC! Na unikajúceho muža musel vytiahnuť zbraň

Zdroj: Instagram/@stricklandmma

Šampión strednej váhy UFC Sean Strickland (28-5) je známy svojimi nevyberavými názormi o ženách či menšinách. Teraz rodák z kalifornského Anaheimu na seba upútal pozornosť incidentom so zbraňou. Verte či nie, aj keď to môže vyzerať všelijako, „Tarzan“ nebol v celom prípade v pozícii záporného hrdinu.

Dnes už 32-ročný Strickland zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 970-tisíc ľudí, video, v ktorom vidieť, že vytiahol na neznámeho muža zbraň. K všetkému malo dôjsť v americkom štáte Nevada, konkrétne v Las Vegas, kde momentálne žije.

Na videách je vidieť, ako Strickland mieri na muža, ktorého tvár je rozmazaná, niečím, čo vyzerá ako zbraň. Na ďalšom videu je vidieť, ako spolu s ďalším neidentifikovaným chlapom prenasleduje zrejme toho istého muža, ktorého strhne na zem a mieri na neho zbraňou, pričom v pozadí blikajú svetlá.

„Ten muž bol opitý, obťažoval dievča, čo si všimol ochrankár. Potom nasadol do auta a odišiel,“ píše šampión strednej divízie UFC na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Ochranka ho sledovala, narazil do obrubníka, úplne si roztrhol pneumatiku. Chvíľu jazdil bez nej, potom vyskočil a snažil sa ukryť u mňa doma. Najprv som si myslel, že mi kradne auto. Celé to skončilo tým, že bol zatknutý,“ vysvetlil „Tarzan“, čo sa počas spomínanej noci v Las Vegas stalo.

Strickland sa podobných incidentov nebojí, nie je tajomstvom, že má zbraň a nemá problém ju v prípade potreby použiť. Američan najbližšie nastúpi v januári 2024, na turnaji UFC 297 v kanadskom Toronte bude obhajovať svoj opasok proti juhoafrickému bojovníkovi Dricusovi Du Plessisovi (20-2).

Zdroj: MaxMMA.sk, autor JV