VIDEO: Po takmer ročnej pauze ohúrila celý svet! Predviedla KO, aké sa v ženskom MMA len tak nevidí

Zdroj: Instagram/@iamthebay

Medzi fanúšikmi zmiešaných bojových umení sa neraz vyskytol názor, že ženské MMA nie je také atraktívne ako to mužské. My vás však teraz presvedčíme o opaku. Najväčšiu zásluhu na tom má bojovníčka Valesca Machado (13-4), ktorá sa blysla fantastickým výkonom. So svojou súperkou spravila rýchly proces!

„Tina Black “ sa nedávno predstavila na podujatí Urijah Faber’s A1 Combat 18, kde sa v hlavnom zápase večera postavila proti Taylor Mauldin (4-1). Nešlo o žiadny bežný súboj, ale bojovalo sa o zisk titulu v slamovej váhe. Obrovská motivácia tak bola v oboch rohoch klietky. Nuž, z víťazstva sa mohla radovať len jedna z aktérok.

Do duelu vstupovala v role favoritky Valesca Machado a nechcela nechať nič na náhodu. Po takmer roku bez zápasenia bola hladná po veľkom úspechu. Aj keď rozhodne nečakala nič jednoduché, napokon predviedla absolútnu dominanciu. Diváci v kalifornskom meste Lemoore boli svedkami okulahodiaceho športového divadla.

Brazílska reprezentantka sa nenechala zastrašiť neporaziteľnosťou obávanej „Machine Gun“. Od úvodu si sebavedomo išla za svojím cieľom a táto taktika sa jej vyplatila. Na zisk cenného opasku jej totiž stačilo len 49 sekúnd. Machado súperku zatlačila na pletivo a tam sa do nej pustila hlava-nehlava. Po následnej kombinácii niekoľkých tvrdých úderov poslala domácu bojovníčku do inej dimenzie. Niet sa tak čo čudovať, že ukážkové KO okamžite obletelo sociálne siete.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@UFCFightPass, Autor: Kamil Schreiber