VIDEO: Outsider všetkých šokoval! Škótsky bojovník tvrdo ukončil legendu thajského boxu

ONE Championship, Instagram/@nicocarrillo_kotn

To muselo poriadne bolieť! Nico Carrillo (3-0) sa na piatkovom podujatí ONE Friday Fights 46 v Thajsku blysol nádherným knokautom, ktorý s istotou môžeme zaradiť medzi jeden z najlepších v tomto roku. Jeho obeťou bol legendárny Nong-O Gaiyanghadao (10-2). Nemal žiadnu šancu!

Na thajskom štadióne Lumpinee Boxing Stadium sa tesne pred vianočnými sviatkami uskutočnil turnaj organizácie ONE Championship pod pravidlami muay thai. Predstavili sa na ňom aj spomínaní Nico Carillo a Nong-O Gaiyanghadao, ktorí si vo vzájomnom súboji nič nedarovali, a dokonca sme sa dočkali veľkého prekvapenia.

Veľkým favoritom duel bolu skúsenejší Gaiyanghadao. Od neho domáci fanúšikovia neočakávali nič iné než výhru. Opak bol však pravdou. Po 88 sekundách druhého kola sa z triumfu radoval 25-ročný škótsky bojovník, ktorý zo začiatku vôbec neveril tomu, čo sa mu podarilo.

Legendárny thajský zápasník robil všetko pre to, aby zlomil súboj na svoju stranu. Pri tej snahe ale na chvíľu zabudol na defenzívu, čo Carrillo okamžite využil. Tvrdým lakťom poslal 37-ročného protivníka k zemi a bolo po všetkom. Diváci na Lumpinee Boxing Stadium ostali poriadne šokovaní.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@Delisketo, Autor: Kamil Schreiber