VIDEO: Ochranka mala plné ruky práce! Hviezdni boxeri sa do seba pustili priamo v hľadisku

Zdroj: Instagram/@kingryan, @calebplant

Pred pár dňami Gervonta Davis (30-0) opäť raz úspešne obhájil boxerský WBA titul ľahkej váhy. Tentokrát si po knokaute v ôsmem kole poradil s Frankom Martinom (18-1). Nebojovalo sa však len v ringu. Poriadny chaos totiž spôsobili hviezdni diváci Ryan Garcia (25-1) a Caleb Plant (22-2). Strhli na seba všetkú pozornosť!

„King Ry“ ani náhodou nepatrí medzi žiadnych anjelikov a na krku má hneď niekoľko škandálov. Napríklad pred svojím posledným víťazným zápasom v apríli 2024 počas váženia vypil pivo na „ex“. Aby toho nebolo málo, najnovšie bol pozitívne testovaný na doping, čo, samozrejme, znamená, že lieta v obrovských problémoch.

O svoju česť sa však rodák z amerického štátu Kalifornia nebojí. Všetky obvinenia odmieta a navyše si z celej situácie robí srandu. Nuž, diametrálny odlišný názor má spomínaný Plant. Bývalý svetový šampión superstrednej divízie to dal jasne pri ostrej prestrelke na sociálnych sieťach a konflikt dvoch známych osobností následne vyvrcholil počas osobného stretnutia v Las Vegas.

Garcia priamo na podujatí provokoval „Sweethandsa“ príspevkami ohľadom krásy jeho ženy, pričom naznačoval, že čoskoro si vymenia pozície. Caleb ale tieto slová vôbec nezobral ako kompliment, práve naopak. Nervy mu začali pracovať na maximum. Po konci hlavného súboja preto kontroverzného zápasníka oblial pivom a spustil vyhrotenú potýčku. Ochranka mala plné ruky práce.

Hoci sa ani jednému z aktérov nič nestalo, Ryan po odchode z arény neostal svojej povesti nič dlžný. Provokačné reči vyšperkoval verejným odhalením, že v minulosti spal s Plantovou ženou a bolo to skvelé. K tomu mu navyše odkázal, že ak na neho ešte raz hodí pivo, zabije ho. Ďalšej reakcie sme sa zatiaľ nedočkali.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: X/@HappyPunch, Kamil Schreiber