VIDEO: Neuveriteľný bizár! Bojovníci Clash of the Stars boli na nezastavenie

Zdroj: Clash of the Stars

Kontroverzná organizácia Clash of the Stars už budúci týždeň ponúkne svojim fanúšikom ďalšiu nálož bizarnosti v podobe galavečera s poradovým číslom osem, ktorý sa uskutoční v Ostrave. Jedným zo zápasov, na ktoré lákajú, je konfrontácia medzi bývalým členom populárnej českej hudobnej skupiny Lunetic a obľúbenej postavy fanúšikov bizáru „Snejksom“. Tí sa najnovšie postarali o jeden z najbizarnejších zážitkov, aké sme doposiaľ mohli vidieť.

Ako už býva zvykom, aj táto dvojica dostala priestor sa stretnúť tvárou v tvár v relácii B4THECLASH. Od ich spoločného predzápasového rozhovoru si všetci sľubovali veľkú šou, no to čo nakoniec dostali, nečakal naozaj nikto. Celý rozhovor má zvyčajne jasne stanovenú štruktúru, ktorú sa snaží moderátor a majiteľ Clashu Tomáš Linh Le Sy držať pod kontrolou. Tentokrát bol ale absolútne bezmocný. Opraty relácie si uchmatli samotní bojovníci, ktorí rozpútali čistý chaos.

Všetko započal Kocián, ktorý sa už po pár minútach potreboval schladiť, a tak na seba vylial pohár vody. Po chvíľke ani jeden z aktérov už nedokázal obsedieť za stolom a začali predvádzať doslova cirkusantské kúsky. Spevák svojho protivníka vyzýval na pretláčanie rukou, dokonca ho požiadal, aby mu dal facku, no ten nereagoval a spustil vyčerpávajúci monológ, ktorý adresoval divákom.

O svoj životný príbeh sa podelil aj Kocián, pričom celý čas predvádzal šou, ktorá sa nedá slovami ani popísať. Vlastné tričko si v jeden moment roztrhol a z neznámych príčin z neho urobil crop top. Neskôr futbalovým spôsobom odhlavičkoval pohár slúžiaci na pitie. „Snejksova“ nekončiaca konverzácia s kamerou ho nudila natoľko, že so stoličkou začal robiť zvláštne veci. To je ale len zlomok z toho, čo sa tam dialo. Moderátor Le Sy sa snažil situáciu korigovať, lenže zápasníci si išli svoje.

Na rozdiel od svojho oponenta si Kocián našiel priestor aj na zodpovedanie pár otázok od divákov. Z jednej z jeho odpovedí sme sa dozvedeli, že začal trénovať len pred dvoma dňami. „Snejks“ odpoveď neposkytol. Môžeme sa tak len domnievať, čo nám 22. júna v klietke ukážu.

Šialenstvo zakončili staredownom, ktorý sa nemohol zaobísť bez fyzickej potýčky. „Snejks“ vytiahol na súpera kop, no ten cieľ nenašiel. Naopak Kocián jedným zo svojich úderov niečo trafil, no išlo len o jedného z ochrankárov, ktorý sa snažil horlivých borcov držať ďalej od seba. Inkasovaný úder ale člena ochranky nevyviedol z miery a nad incidentom sa len pousmial.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent