VIDEO: Namiesto ťuknutia rukavicami prišiel expresný knokaut!

Zdroj: Instagram/@luisparati

Tí fanúšikovia, ktorí sa medzi zápasmi pobrali do bufetu, museli prísť o veľmi veľa. Ani sa nestihli usadiť a už bolo po všetkom. Turnaj organizácie Titan FC s poradovým číslom 83 bezpochyby ponúkol jeden z najrýchlejších duelov v histórii zmiešaných bojových umení.

Luis Hernandez (3-0) a Brian Topp (1-5) sa na slnečnej Floride dostali na rad ako tretí v poradí. Ich bláznivá konfrontácia však veľa času nezabrala. Samotná organizácia uvádza ukončenie zápasu už v prvej sekunde, špecializovaný portál Tapology zasa hovorí o troch sekundách. Bez ohľadu na to, kde sa ukrýva pravda, prítomní boli svedkami jedného z najrýchlejších vystúpení v histórii bojových športov.

Neporazený Američan sa za svojím súperom okamžite vybral s predpaženou rukou. Ťažko určiť, či si s ním chcel rutinne ťuknúť na znak začiatku stretnutia, avšak jeho oponent očividne aj tak záujem nemal. Namiesto priateľského gesta tak 26-ročný „The Stache“ doručil ukážkový highkick, ktorý Toppa okamžite poslal k zemi.

Luis Hernandez triumfoval po tretí raz v rade, opäť hneď v prvom kole. Premožiteľa nepoznal ani na amatérskej úrovni, kde ukončil všetky svoje zápasy pred uplynutím časového limitu. Bojovník welterovej divízie na seba čoraz viac púta pozornosť a bleskový zostrih jeho posledného vystúpenia sa na internete rýchlo stáva virálnym.

Zdroj: MaxMMA.sk